01/10/2025
Hej! Chciałabym Wam pokazać kilka ujęć z sesji brzuszkowej Gosi i Krzysztofa 🥰
Pogoda była totalnie nie po naszej stronie.
Wiało, było pochmurnie i chłodno.
Liczyliśmy na troszkę słonka, ale niestety się nie pojawiło. Mimo wszystko myślę, że wyszło coś pięknego 💕