Zielone oko obiektywu

Zielone oko obiektywu Amatorsko fotografuję to, co mi się podoba ;)

"Wiosna, ach to Ty" ;)
06/05/2016

"Wiosna, ach to Ty" ;)

24/03/2016
"Wiosna, ach to Ty" :D
23/03/2016

"Wiosna, ach to Ty" :D

Zdjęcie zrobione przy okazji nagrywania lalkowego filmu ;)
05/03/2016

Zdjęcie zrobione przy okazji nagrywania lalkowego filmu ;)

Piękne (antykradzieżowe) logo :D
05/03/2016

Piękne (antykradzieżowe) logo :D

Adres

Suwałki

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Zielone oko obiektywu umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria