14/05/2016
http://jestesmyjeszczedziecmi.tumblr.com
ZAPRASZAM ;)
Amatorsko fotografuję to, co mi się podoba ;)
Suwałki
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Zielone oko obiektywu umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.