Fotografia, Edyta Zaorska

Fotografia, Edyta Zaorska Pasja. Praca. Miłość.

Psiaki, psiaki i jeszcze raz psiaki!
18/01/2022

Psiaki, psiaki i jeszcze raz psiaki!

"Ktoś, kto nigdy nie miał psa, przeoczył cudowną część życia." ❤Udało mi się znów poczynić parę zdjęć, na rzecz Wolontar...
16/01/2022

"Ktoś, kto nigdy nie miał psa, przeoczył cudowną część życia." ❤

Udało mi się znów poczynić parę zdjęć, na rzecz Wolontariat- Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku.

Reszta wkrótce, a tymczasem poznajcie oczko... 🐶🐾

Zofinka (nr rej. P-2076/16) to sunia urodzona w około 2010 roku. Miała nieoperacyjny uraz kości biodrowej, przez co zdarza jej się kuleć na tylną łapkę, co jednak nie przeszkadza jej w normalnym funkcjonowaniu.

Jest bardzo wesoła i uwielbia zabawę. Na spacerze tryska energią. Jest bardzo mądra, szybko się uczy (zwłaszcza gdy pojawia się zachęta w postaci smaczków). Bardzo dobrze dogaduje się z kolegą z boksu, chętnie się z nim bawi. Lubi być w centrum uwagi człowieka i uwielbia być głaskana i przytulana.

Zofinka

Nowy rok! Nowa ja! :D A tak całkiem serio, to postanowiłam się z Wami podzielić moją fotograficzną robotą na rzecz Schro...
09/01/2022

Nowy rok! Nowa ja! :D

A tak całkiem serio, to postanowiłam się z Wami podzielić moją fotograficzną robotą na rzecz Schroniska w Białymstoku ;).

Poznajcie Florcię, Olesia i parę innych czworonożnych przyjaciół.🐾📸

Każdy z nich inny, każdy wyjątkowy i każdy gotowy do adopcji

Woof! Jestem Trufel! 🐶Choć jestem słodki jak Toffifiee 😅! Znajdziesz mnie w Schronisku Dolina Dolistówki w Białymstoku.W...
22/11/2021

Woof! Jestem Trufel! 🐶
Choć jestem słodki jak Toffifiee 😅!

Znajdziesz mnie w Schronisku Dolina Dolistówki w Białymstoku.
Wolontariat- Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku
Czekam na swój właściwy domek... 🐾

Przyjdź, poznaj i adoptuj. ❤

04/09/2021
Woof Woof! Jestem Nylon i z kompletnie niezrozumiałych przyczyn siedzę w schronisku. Mam dwa niebieskie oka, które chcą ...
21/07/2021

Woof Woof!

Jestem Nylon i z kompletnie niezrozumiałych przyczyn siedzę w schronisku.

Mam dwa niebieskie oka, które chcą wpatrywać się w człowieka z miłością i milusie futerko, które musi zaznawać codziennych głasków i drapanków!

Żebyś mógł dowiedzieć się o moim istnieniu, specjalnie zapozowałem trochę przed obiektywem!
Sam zobacz i sie zakochaj! A najlepiej zabierz mnie do domu, bo jak wiadomo wszędzie dobrze ale to w domu najlepiej!
Woof woof! 🐾🐶

Najlepszy prezent na ostatnią chwilę ( i nie tylko!) :)Zapraszam do zakupu Vocherów na sesje zdjęciowe! Dla ukochanej, u...
20/12/2020

Najlepszy prezent na ostatnią chwilę ( i nie tylko!) :)

Zapraszam do zakupu Vocherów na sesje zdjęciowe!
Dla ukochanej, ukochanego, rodziców, siostry, brata, ciotki, wujka, babci, dziadka, synka, córki, psa, chomika, a nawet konia i wielu innych towarzyszów naszych życiowych ścieżek! :D

Dużo wolnych terminów na realizację sesji w 2021 roku!
Lokalizacja: Suwałki, Warszawa, Białystok, a także każde inne miejsce, które wymyśli obdarowywana osoba! 😀👩‍❤️‍👨📸

Zapraszam do kontaktu!

facebook.com/fotografiaedytazaorska
instagram.com/fotografiaedytazaorska
📲📧📞

Mały Oski
29/09/2020

Mały Oski

Czas na pierwsze zdjęcie z najnowszej rodzinnej sesji. Oskar wraz z rodzicami! Ich pierwsza sesja zdjęciowa, a współprac...
28/09/2020

Czas na pierwsze zdjęcie z najnowszej rodzinnej sesji. Oskar wraz z rodzicami!

Ich pierwsza sesja zdjęciowa, a współpraca bardzo owocna! Dzięki za zaufanie! 🥰

Zapraszam na sesje rodzinne! Dużo wolnych terminów! 👨‍👩‍👧‍👦📸❤️

Sesje rodzinne z maluchami to zawsze dodatkowe wyzwanie. Jednak mając tak uroczego modela to żaden problem! :D Oskar wra...
27/09/2020

Sesje rodzinne z maluchami to zawsze dodatkowe wyzwanie. Jednak mając tak uroczego modela to żaden problem! :D

Oskar wraz z rodzicami zagościł przed moim obiektywem w miniony piątek :)

A może Ty marzysz o rodzinnej sesji i fajnej pamiątce na lata? :D📸🤔👨‍👩‍👦👩‍❤️‍👨😍

Zapraszam wszystkich zainteresowanych!
Dużo wolnych terminów!

Wczoraj udało Nam się wspólnie odkryć fajne miejsce na mapie Warszawy. Niestety burza pokrzyżowała trochę plany, ale uda...
06/09/2020

Wczoraj udało Nam się wspólnie odkryć fajne miejsce na mapie Warszawy.

Niestety burza pokrzyżowała trochę plany, ale udało się zrobić pierwsze zdjęcia.

W planach dużo większy projekt, także dajcie znać czy Wam się podoba, a my lecimy działać więcej! :))

📸🎈😉

Adres

Suwałki
16-400

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Fotografia, Edyta Zaorska umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Fotografia, Edyta Zaorska:

Udostępnij

Kategoria