26/05/2026
Jako fotograf rodzinny, ale przede wszystkim jako mama, wiem, jak wyjątkowy to dzień. Jak wiele emocji się w nim mieści — od wzruszeń, przez zmęczenie, aż po ogromną miłość, której nie da się porównać z niczym innym.
Macierzyństwo to nie tylko piękne каdry i uśmiechy. To też nieprzespane noce, tysiące pytań, chwile zwątpienia i momenty, kiedy brakuje sił. Ale to właśnie te małe dłonie na szyi, pierwszy śmiech, przytulenie „bez powodu” i spojrzenie pełne zaufania sprawiają, że wszystko nabiera sensu.
Te trudniejsze chwile uczą cierpliwości i pokory, ale te dobre… wynagradzają absolutnie wszystko. I zostają w sercu na zawsze.
Wszystkim Mamom życzę dziś, żeby zobaczyły siebie tak, jak widzą je ich dzieci — jako najważniejsze, najbezpieczniejsze i najbardziej kochane osoby na świecie 🤍
I żebyście zawsze miały siłę dostrzegać te małe, piękne momenty, które składają się na całe życie.