23/02/2026
Dwa lata z rzędu byłem tam z aparatem 📸
Tym razem to ja liczę na fajną fotkę 😉
Zimowy Ultramaraton Karkonoski - znowu się widzimy 😜
Jako biegacz wiem jakie zdjęcia chcielibyście mieć z zawodów, a jako fotograf wiem jak je zrobić ;)
Podobają Ci się moje prace?
Szczecin
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Verde Foto Piotr Jarmoliński umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.
Wyślij wiadomość do Verde Foto Piotr Jarmoliński: