Do ramki przyłóż

Do ramki przyłóż Rodzinne sesje zdjeciowe w domu i plenerze, reportaż z Chrztu Świętego - na luzie, bez pozowania :)

Nie zrobisz zdjęć na zapas ❌Pewnie jesteś dumna, jak Twoje dzieci rosną. Uczą się chodzić, jeździć na rowerze, idą do sz...
07/05/2026

Nie zrobisz zdjęć na zapas ❌

Pewnie jesteś dumna, jak Twoje dzieci rosną. Uczą się chodzić, jeździć na rowerze, idą do szkoły - cały czas puchniesz z dumy.

A ukradkiem zapominasz 😬

Zapominasz jak to szło z tym rozszerzaniem diety i w którym dokładnie miesiącu było pierwsze "mama". A przecież to były najważniejsze na świecie rzeczy w pewnym momencie.

Po to robię zdjęcia i powiem więcej - po to robię zdjęcia w ruchu i zabawie, naturalnie.

Zwykłe zdjęcie twarzy z portretu ze żłobka, nie pokaże Ci tego samego co zdjęcie jak Twój synek raczkuje, żeby zeżreć każdą koniczynę na trawniku.

Zdjęcie twarzy telefonem nie zapisze dla Ciebie jak TY (👸👑) wkładasz całe serce w wyścigi z córką, która na każde wyjście żąda pełnego stroju Elzy.

Te kochane dziewczynki na pierwszej sesji się ugryzły, na trzeciej były baletnicami, a teraz na piątej od siebie uciekały 😅 Mamy na to dowody zdjęciowe.

A Ty chcesz mieć? 😉

_________________________
Napisz wiadomość jeśli szukasz naturalnej sesji zdjęciowej w Krakowie i okolicach

14/04/2026

W zeszłym roku miałaś zrobić sesję zdjęciową i jakoś nie wyszło?

W tym roku będziesz sprytniejsza - jak umówisz teraz sesję na czerwiec, albo październik to później będzie sesja niespodzianka i plany jakoś same się dopasują 😁

Wybierz scenerię:

🌸 - koniec kwietnia
🌄 - maj - wrzesień
🌳 - maj - sierpień
🌾 - lipiec - sierpień
🍁🍂 - październik

I zarezerwuj do przodu.

Serio, zawsze będzie coś bieżacego.

Jak umawiasz laryngologa za pół roku to nie marudzisz tylko wpisujesz do kalendarza 😉

Twoje dzieci nie poczekają z rośnięciem kolejnego roku.

📩 Umów termin Twojej sesji

________________
Naturalna sesja zdjęciowa bez pozowania Kraków i okolice

Każdy przed sesją zadaje to samo pytanie - czy to takie ważne?Odpowiedź brzmi - raczej TAK.❌ Ciemne, kolorowe ubrania z ...
11/04/2026

Każdy przed sesją zadaje to samo pytanie - czy to takie ważne?

Odpowiedź brzmi - raczej TAK.

❌ Ciemne, kolorowe ubrania z postaciami z bajek skutecznie wyjdą na pierwszy plan na zdjęciu.

✅ Postawcie na neutralne jasne kolory i bardzo delikatne wzory lub ich brak jeśli chcecie być głównymi bohaterami.

❌ Niewygodne buty lub ciągle wyskakujący dekolt lub majtki mogą po prostu Ci zepsuć zabawę.

✅ Wybierz wygodne sandałki (np. płaskie) i sukienkę w której możesz spokojnie się bawić. Pomyśl o kolarkach pod spód dla dzieci, żeby mogły szaleć swobodnie.

Możecie się ubrać jak chcecie, to będzie Wasza pamiątka ❤ Wszystkie małe księżniczki czy superbohaterzy są częścią Waszego życia i jeśli chcecie to zapamiętać to pozwólcie dzieciom wyrazić siebie.

P.S. Jeśli chcesz umówić sesję w kwietniu z 🌸 kwitnącymi drzewami to pomyśl o jakichś ładnych sweterkach - napisz do mnie, bo mam jeszcze terminy

_____________
Naturalna sesja rodzinna w plenerze Kraków i okolice
Bez pozowania

Zgodzisz się, że z rodziny można być dumną - i to wcale nie na pokaz, tylko  tak po cichu, jak sobie pijesz wieczorną he...
30/03/2026

Zgodzisz się, że z rodziny można być dumną - i to wcale nie na pokaz, tylko tak po cichu, jak sobie pijesz wieczorną herbatę, kiedy już uda Ci się wszystkich zagonić do łóżek.

Jesteś dumna, masz fajne dzieci, masz dobrego męża. 👨‍👩‍👧‍👦

Kiedyś rodziny malowały sobie obrazy, dziś jest jeszcze łatwiej - mamy zdjęcia. A wartość się nie zmieniła - rodzina jest tym, przez co uśmiechasz się pod nosem.

Naprawdę warto Was oprawić w ramkę i powiesić w widocznym miejscu. I często się do tego uśmiechać.

To jest warte codziennego podziwiania ❤

_________

Wiosną dzieci wracają do trybu „nie usiedzę w miejscu ani przez sekundę”.Kieszenie pełne kamieni, buty zahaczą o każdą k...
27/03/2026

Wiosną dzieci wracają do trybu „nie usiedzę w miejscu ani przez sekundę”.

Kieszenie pełne kamieni, buty zahaczą o każdą kałużę i rękaw lekko sztywny od każdy rodzic wie czego.

I Tobie się bardziej chce, bo wreszcie można wygrzać buźkę do słońca i zrzucić zimowe ciuchy. Matko, jak dobrze, że już wiosna 😁🌸

Tacy młodzi, piękni i zwariowani już nie będziecie. Już tylko bardziej dojrzali i bardziej ogarnięci. I Ty i Twój dwulatek za rok będziecie starsi [masakra, wiem 🫣]

I dokładnie w tym momencie warto się zatrzymać i Was wszystkich zatrzymać [na zdjęciach].

Nie trzeba nic wymyślać. Trzeba obecne wersje Was złapać, wydrukować na trwałym nośniki i podziwiać teraz i za 20 lat 😉

Wierz mi, że z każdym rokiem takie zdjęcie będziesz sobie dziękować, że zrobiłaś te zdjęcia w 2026 roku 🙂

🌸 Zapisuję na wiosenne sesje plenerowe, ale także domowe, noworodkowe, chrzty i komunie. Każda okazja jest dobra 😉

_______________

Często odkładamy sesję, bo:„jeszcze nie teraz”,„może jak będzie spokojniej”,„jak dzieci będą trochę starsze”.A potem one...
23/03/2026

Często odkładamy sesję, bo:
„jeszcze nie teraz”,
„może jak będzie spokojniej”,
„jak dzieci będą trochę starsze”.

A potem one właśnie są starsze. [szok 😱]

I trochę szkoda tych momentów, które minęły bez śladu. A patrząc na moją pamięć złotej rybki to mi w ogóle by było bardzo szkoda.

Wyobraź sobie, że z wszystkich filmów, jakie oglądałam mogę zawsze przypomnieć sobie z grubsza kto tam był i czy film mi się podobał. Nie pamiętam co się działo, kompletnie. Raz tak puściłam dziecku "Toy story" bo pamiętałam tyle, że mi się podobało - ofc dziecko biedne chowało głowę pod kołdrę, bo matka zapomiała ile tam było strasznych akcji 😜

Tak samo z wspomnieniami - pamiętam, że moja 3 latka wydawała się taka dorosła jak szła do przedszkola. Teraz jak patrzę na zdjęcia widzę totalnego bobasa 😅

Takie rzeczy umykają. Zacierają się. Widzimy dziecko codziennie i wydaje się takie jak wczoraj, ale już nie jest.

Na slajdach masz maluchy, które właśnie urosły w międzyczasie. Wszyscy jesteśmy w szoku jak one już są takie duże 😁

Jak teraz nie jest dobry moment na zdjęcia, to przypilnuj, żeby się jednak znalazł przed pierwszymi przymrozkami 😉

👉A najlepiej umów się od razu na sesję w miesiącu, który najbardziej lubisz.

Ja dopasowuje terminy sesji elastycznie do pogody i wszystkiego inne, a Ty już będziesz miała zaklepane 😁

Bo 2-3 miesiące to rzeczywiście nic, ale 2-3 lata to już wspomnienia warte każdych pieniędzy.

________________

Jeszcze nie macie fotografa na Pierwszą Komunię?Dobrze się składa - mam ostatnie majowe terminy 😊Wykonuje reportaże grup...
21/03/2026

Jeszcze nie macie fotografa na Pierwszą Komunię?

Dobrze się składa - mam ostatnie majowe terminy 😊

Wykonuje reportaże grupowe dla szkół lub grup - oczywiście naturalnie i bez przeszkadzania dzieciom (i księdzu 😉).

W tym sezonie oferuje elastyczny pakiet, dzięki czemu rodzice nie musza się ze sobą dogadywać kto ile chce wydać. Możecie też wybierać spośród fotoproduktów - wydruków, albumów, galerii online, eleganckich pudełek i pendrivów.

W ramach reportażu dla grupy fotografuję:
- dzieci zbierające się pod kościołem
- błogosławieństwo
- ceremonię Pierwszej Komunii
- zdjęcia rodzinne dla każdej rodziny

A może szukasz fotografa tylko dla siebie? Mogę dla Ciebie wykonać indywidualny reportaż z Pierwszej Komunii

W mojej ofercie masz do wyboru:
- zdjęcia z przygotowań w domu
- reportaż z ceremonii
- zdjęcia rodzinne przed kościołem
- reportaż z przyjęcia
- mini sesję komunijną dla dziecka w trakcie przyjęcia

Zostały ostatnie weekendowe terminy
📥 Napisz jeśli chcesz poznać szczegóły oferty

_______________

Najczęstsze pytanie przed sesją: „co my mamy robić?”Najczęściej dokładnie to, co robicie na spacerze albo w domu😁Bawić s...
17/03/2026

Najczęstsze pytanie przed sesją: „co my mamy robić?”

Najczęściej dokładnie to, co robicie na spacerze albo w domu😁

Bawić się, świrować, gonić, przytulać i śmiać się na głos. Wszystkie chwyty dozwolone.

"A jeśli ja nie wiem co mam ze sobą zrobić?" 😬

Spokojnie, ja wiem. Mam dla Ciebie nielimitowany strumień pomysłów, którym będę Cię raczyć jeden za drugim. Po to, żebyś nie zdążyła się zacząć zastanawiać co ze sobą począć.

Zaufaj mi, mam duże doświadczenie z ludźmi, którzy nie lubią stać przed aparatem. Sama do nich należę 😅 Dlatego prowadzę za rączkę i nie daję Ci czasu na niezręczną ciszę.

Ściągnę z Ciebie ten problem - gwarantuję, że od pierwszej minuty Twoim zadaniem będzie po prostu zabawa z rodziną i zero stresu.

Także sesja to wesoły spacer - tylko tym razem ktoś to zapisuje na zdjęciach.

Dzieci biegają, ktoś zbiera patyki, ktoś się przewróci i zaczyna się śmiać zamiast płakać.

I z tego są zdjęcia.

Jeśli tego szukasz zapisuję już na sesje w kwietniu i maju 😉

______________

Koniec zimy u nas wygląda tak, że odkurzam trzy razy dziennie ten sam piach z buciorów.W przedpokoju jest mała plaża, a ...
04/03/2026

Koniec zimy u nas wygląda tak, że odkurzam trzy razy dziennie ten sam piach z buciorów.
W przedpokoju jest mała plaża, a ja już nawet nie walczę.

Realnie – ja w tym czasie wyciągam kamyki z kieszeni i piorę rękawy z wiosennego gluta. A jednocześnie pobieżnie planuje ile to pikników, wycieczek rowerowych i najzwyklejszych wizyt na placu zabaw wreszcie przed nami.

No i kwiatki, czekam na kwiatki! 🌸 Na pierwsze wiosenne zdjęcia, których się nie da pomylić z niczym innym. Na celebrację tego, że znowu rękawy jakieś za krótkie i buty się skurczyły 😅

Tak się siedziało w tej zimowej pieczarze, a tu mały człowiek niepostrzeżenie urósł. Szok i niedowierzanie.

Tak więc wiosennych zdjęć z wiosennymi kwiatami Ci życzę, żeby te nasze maluchy-już-wcale-nie-takie-maluchy sobie zatrzymać i mieć na zawsze, jako przypominajkę o starych dobrych czasach 😁

_________

Masz 80 lat. Wstajesz i idziesz zjeść poranne leki. Nagle pojawia się wróżka 🧚‍♂️. Czary mary ✨ masz znowu tyle lat co d...
10/07/2025

Masz 80 lat. Wstajesz i idziesz zjeść poranne leki. Nagle pojawia się wróżka 🧚‍♂️. Czary mary ✨ masz znowu tyle lat co dziś✨

🧚‍♂️ "tylko do północy" - ostrzega wróżka

Do kuchni wbiegają dzieci. Stają Ci łzy w oczach - są takie malutkie! "Mamo, chce banana!!!!!" "Proszę kochanie" - odpowiadasz wzruszona jak na przedstawieniu na Dzień Mamy

Koleżanki na placu zabaw nie kumają o co Ci chodzi, a Ty rozkoszujesz się wszystkimi okropnościami - włażeniem Ci na plecy, wołaniem "mama patrz!!!!" co 5 sekund, żebraniem o lody.

Wieczorem zasypianie trwa niezwykle długo i niezwykle spokojnie, jak na Ciebie. Wiesz, że kończy Ci się ten magiczny dzień zafundowany przez wróżkę. Przedłużające się przytulanie wydaje się najcenniejsze na świecie.

🧚‍♂️ "Koniec czasu" - wóżka nie ma litości i odrywa Cię od gapienia się na śpiące bobasy. Masz 80 lat i bierzesz ostatnie tabletki przed snem.

Czy da się tu i teraz żyć z taką uważnością i radością jak w tej historii? Myślę, że to ponad ludzkie siły 🙁 mamy za dużo na głowach, żeby żyć TYLKO rozkoszowaniem się teraźniejszością.

👉 Ale może teraz jesteś w stanie jakoś pomyśleć o tej 80 letniej sobie i zrozumieć ile ona by dała za zdjęcia i fimiki pełne śmiechu dzieci.

Za zdjęcia na których dzieci są małe, a ona młoda.

Na których widać tylko miłość i beztroskę

I jeśli nie spotkasz magicznej wróżki, to jedyna okazja, żeby zatrzymać czas jest właśnie teraz ⏰

To co, widzimy się na sesji w tym roku?

________________

Adres

Kraków

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 21:00
Wtorek 09:00 - 21:00
Środa 09:00 - 21:00
Czwartek 09:00 - 21:00
Piątek 09:00 - 21:00
Sobota 09:00 - 21:00
Niedziela 09:00 - 21:00

Telefon

+48535576112

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Do ramki przyłóż umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Do ramki przyłóż:

Udostępnij

Kategoria