03/04/2022
Dziękuję wszystkim, którzy odwiedzili dzisiaj moje stoiska na Targach Młodej Pary w Krakowie 👋
Fajnie było porozmawiać z Wami osobiście 🙂 było trochę o pracy, trochę o inspiracjach i trochę fajnych historii. W trakcie rozmów pojawiło się kilka ciekawych planów na sesje poślubne... padł nawet ambitny pomysł sesji na Kasprowym... oczywiście wychodzimy pieszo 💪😅
Pozostajemy więc w klimatach górskich i kolejna klatka z sesji Natalii i Łukasza 😍📸