Agnieszka Oleksik

Agnieszka Oleksik Hej, jestem super osóbką wykonującą sesje fotograficzne. Gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam do kontaktu na priv, bądź w mailu �

WFC2025
06/08/2025

WFC2025

Odkąd na tym parku zostały zorganizowane pierwsze zawody byłam tu co rok. Przez jeden weekend każdego lata byłam w tym s...
28/07/2025

Odkąd na tym parku zostały zorganizowane pierwsze zawody byłam tu co rok. Przez jeden weekend każdego lata byłam w tym samym miejscu na świecie i dojrzewałam razem z nim. Pojawiałam się jako widz, później jako fotograf, a czasem nawet jako zawodnik. To miejsce obecnie stanowi mały fragment mojej codzienności, ale wypełnia wielki fragment mojego serca. Dziękuję za to miejsce .rzaca i za to ile miłości i zaangażowania wkładasz w to co robisz. Świat potrzebuje więcej takich jak Ty.

„Krążę po orbitach światła i wydaje mi się, że jestem niemal styczny prawdy. Nie, nie mogę się mylić. Orbity pękną pewne...
19/05/2025

„Krążę po orbitach światła i wydaje mi się, że jestem niemal styczny prawdy. Nie, nie mogę się mylić. Orbity pękną pewnej sekundy i śmierć przetnie życie.”

zawsze to samo….model:  i jego bmwpomocna dłoń:
03/05/2025

zawsze to samo….

model: i jego bmw
pomocna dłoń:

Pump truck w Niepołomicach zapowiada się znakomicie nie tylko do jazdy ale pod foty też jest wyśmienity 👏 Dobra robota ....
10/08/2024

Pump truck w Niepołomicach zapowiada się znakomicie nie tylko do jazdy ale pod foty też jest wyśmienity 👏 Dobra robota .concept !👌

Proste portreciki, nie ma nic lepszego na blokadę kreatywności 💅
10/08/2024

Proste portreciki, nie ma nic lepszego na blokadę kreatywności 💅

Pewnie wielu z Was ją widziało… Jeśli nie na żywo - to na zdjęciach. Ale kto by się nie chwalił tak niesamowitym gościem...
10/05/2024

Pewnie wielu z Was ją widziało… Jeśli nie na żywo - to na zdjęciach. Ale kto by się nie chwalił tak niesamowitym gościem specjalnym piątkowego wieczoru. Przed państwem Zorza 🤩🤩

dużo koloru
12/04/2024

dużo koloru

MDO 12 - Czechy 2023 najpierw pojeździłam - później pofociłam 🥳
09/04/2024

MDO 12 - Czechy 2023
najpierw pojeździłam - później pofociłam 🥳

Z okazji wszechobecnej wiosny postanowiłam przywołać jeszcze trochę mrozu ❄️🥶🥶Ewelina Sala
29/02/2024

Z okazji wszechobecnej wiosny postanowiłam przywołać jeszcze trochę mrozu ❄️🥶🥶
Ewelina Sala

Adres

Kraków

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Agnieszka Oleksik umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Agnieszka Oleksik:

Udostępnij

Kategoria