05/06/2023
Są sprawy ważne i ważniejsze, stąd kilka dni zwłoki w wyzwaniu . Wracam jednak do gry! 😎
Następny temat, który rozwinę to:
❗ "Moja najsilniejsza strona w fotografii".
Tylko jedna strona? Mam ich kilka! 😅
Kiedy kilkanaście lat temu uczyłem się, odkrywałem fotografię w 3-letnim studium Warszawskiej Szkoły Fotografii - do tej pory zapamiętałem dwie cenne wskazówki od Pani Małgorzaty Mikołajczyk:
1. Trzeba mieć zawsze całe skarpetki, bo będąc w nowych miejscach, często zdejmuje się buty i dziurawa skarpetka to trochę... kwas! 😅
2. ❗ Jeśli nie lubisz ludzi, to zmień zawód!
Zdecydowanie "fotograf Ludzi", który nie lubi Ludzi to tragicznie-złe połączenie 😢.
Ja uwielbiam poznawać nowe osoby! Fascynuje mnie poznawanie nowych Ludzi.
Jestem wdzięczny za to, że moi fotograficzni klienci mi ufają 😄.
Na starcie sam obdarzam innych zaufaniem. Myślę, że nadmierną empatią mógłbym obdarzyć kilka osób. 😅
Każde zlecenie fotografuję na pierwszym miejscu "dla siebie".
Bardzo dbam o dobre samopoczucie innych przed moim obiektywem. A to zaczyna się na długo przed wyciągnięciem aparatu z plecaka 📸😎.
Dzisiejsze zdjęcie wykonałem 2 lata temu w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach.
Wbrew pozorom Piotrek nie siedzi wewnątrz tej dużej Bazyliki, tylko znajduje się w innym miejscu tej przyciągającej mnie Przestrzeni 👼.
https://michalgrzanka.pl