15/12/2025
Oficjalnie zakończyłam tegoroczne sesje świąteczne.Teraz przede mną sporo obróbki ale większość sesji już gotowa czeka na zapakowanie więc spodziewajcie się wkrótce informacji o odbiorach lub wysyłkach.
Coraz więcej dostaję wiadomości czy szklarnia pozostaje jeszcze w świątecznej scenerii i czy można jeszcze przyjechać po świętach na sesję. Szczerze? tak można,nawet moje dzieci zaczekają na taki termin bo zwyczajnie brakło czasu na prywatę ;)