29/05/2026
Czasem się zastanawiam czy bardziej lubię sesje zdjęciowe czy reportaże fotograficzne... i właściwie sama do końca nie wiem😉
Na pewno lubię towarzyszyć, obserwować, wyłapywać spojrzenia, uśmiechy, zachwyty, a na koniec wszystko to komponować w estetyczne kadry, które opowiadają historię...📷
Podczas projektu VI Tydzień Małżeństwa w Krakowie miałam sporo okazji do obserwowania oraz robienia pamiątkowych zdjęć, ponieważ wykonałam fotorelację z 9 wydarzeń.
Nie będę tutaj jednak udostępniać wszystkich, ale przynajmniej parę moich ulubionych. Tak jak te - warsztaty kawowe "Aromat, który zbliża..." ❤️