Photo by Kseniya Sadokha

Photo by Kseniya Sadokha Fotograf Warmia
Portrety | Love Story | Rodzinne
INSTAGRAM: .photo ()

🖤
28/04/2026

🖤

Przepiękna Olga przed moim obiektywem, pełna kobiecości i elegancji 😍
26/04/2026

Przepiękna Olga przed moim obiektywem, pełna kobiecości i elegancji 😍

Natalia & Przemek 🩵
17/04/2026

Natalia & Przemek 🩵

Natalia 🩵🩵zycie.z.blizniakami nataliaa
14/04/2026

Natalia 🩵🩵zycie.z.blizniakami nataliaa

Ciekawiło mnie co AI myśli o moim portfolio. Cieszę się, ze wartości które są dla mnie ważne - zostały tak celnie odczyt...
21/01/2026

Ciekawiło mnie co AI myśli o moim portfolio. Cieszę się, ze wartości które są dla mnie ważne - zostały tak celnie odczytane 🫶🏼

Cudowna rodzinka z Elzą na czele 🐾Chętnie dołączę do spacerków z Waszym czworonogiem, by stworzyć dla Was wyjątkową pami...
11/01/2026

Cudowna rodzinka z Elzą na czele 🐾

Chętnie dołączę do spacerków z Waszym czworonogiem, by stworzyć dla Was wyjątkową pamiątkę 🤗

Cześć! Skoro ostatnio na moim profilu dzieje się coraz więcej, pomyślałam, że czas najwyższy się oficjalnie przywitać i ...
08/01/2026

Cześć!
Skoro ostatnio na moim profilu dzieje się coraz więcej, pomyślałam, że czas najwyższy się oficjalnie przywitać i opowiedzieć Wam, kto właściwie stoi po drugiej stronie obiektywu.
Mam na imię Ksenia, mam 26 lat i od niedawna moją nową przystanią jest Warmia. Przeprowadziłam się tutaj w październiku 2025 roku i to właśnie tutaj teraz tworzę i szukam pięknych kadrów.

Moja droga z aparatem zaczęła się dość dawno – pierwszy kurs zrobiłam w 2017 roku w Grodnie, skąd pochodzę. Potem była szkoła fotografii w 2022 i kolejne szkolenia z obróbki w 2024. Krótko mówiąc: aparat towarzyszy mi od lat, ale to teraz czuję, że jestem we właściwym miejscu.

Kocham sesje kobiece, wizerunkowe i Wasze „love story”. Nie lubię sztuczności i unikam mocnego retuszu – zależy mi, żebyście na zdjęciach widzieli po prostu siebie w najpiękniejszym wydaniu.

Nigdy wcześniej nie miałam pieska, teraz codziennie towarzyszy mi Lea, która skradła moje serce. Dlatego sesje z Waszymi psami to dla mnie zawsze czysta przyjemność!

Poza bieganiem z aparatem...
Przez 5 lat pracowałam jako barista – kawa to moja wielka miłość. Jeśli stresujesz się przed obiektywem albo po prostu chcesz mnie wcześniej poznać, to chętnie wyskoczę z Tobą na kawę przed sesją, żebyśmy mogły spokojnie pogadać i przełamać lody!

Bardzo lubię muzykę i towarzyszy mi ona właściwie wszędzie. Nieważne, co robię – czy jestem w aucie, w domu, czy mam na uszach słuchawki – coś musi grać w tle.

Lubię też podróżować i mam już za plecami kilka fajnych wyjazdów. to właśnie z nich przywożę najwięcej wspomnień, a ostatnio zaczęłam je łapać trochę inaczej, bo zaczęłam bawić się w zdjęcia analogowe.

Cieszę się, że tu jesteście i mam nadzieję, że teraz jest nam do siebie trochę bliżej ❤️
Do zobaczenia na sesjach albo na kawie.

Привет! Давай знакомиться 😊

Поскольку в последнее время на моем профиле происходит все больше всего, я подумала, что пора официально поздороваться и рассказать вам, кто же стоит по ту сторону объектива.

Меня зовут Ксения, мне 26 лет, и в октябре 2025 я переехала на Вармию, и именно здесь сейчас создаю и ищу красивые кадры.

Мой путь с камерой начался давольно давно - первый курс я прошла в 2017 году в Гродно, откуда я родом. Затем была школа фотографии в 2022 году и последующие обучения по обработке в 2024. Камера со мной уже много лет, и именно сейчас я чувствую, что все складывается правильно.

Люблю женские портреты, имиджевые съемки и ваши love story. Я ценю живые эмоции и минимум обработки - так, чтобы на фото вы видели себя настоящих, в самом красивом проявлении.

Раньше у меня никогда не было собаки, а теперь каждый день со мной Леа, которая украла мое сердце. Поэтому съемки с вашими питомцами - это для меня всегда огромное удовольствие!

Помимо беготни с камерой…
Пять лет я работала бариста - кофе моя отдельная любовь. Если волнуешься перед фотосессией или просто хочешь познакомиться со мной заранее, я с радостью схожу с тобой на кофе, что бы спокойно пообщаться и создать теплый контакт еще до съемки.

Очень люблю музыка, она сопровождает меня везде. Неважно, что я делаю - еду за рулем, дома или с наушниками в ушах - что-то обязательно должно играть на фоне.

Я также люблю путешествовать и уже успела побывать в нескольких классных поездках. Именно из них я привожу больше всего воспоминаний, а в последнее время начала ловить их немного иначе - на пленку 🎞️

Очень рада, что вы здесь, и надеюсь, что теперь мы стали чуть ближе друг к другу ❤️
До встречи на съемках или за чашкой кофе.

Sesja wizerunkowa dla Pani doktor .drabyk Jeśli chcesz odświeżyć zdjęcia swojej marki osobistej - napisz do mnie 📩      ...
06/01/2026

Sesja wizerunkowa dla Pani doktor .drabyk
Jeśli chcesz odświeżyć zdjęcia swojej marki osobistej - napisz do mnie 📩

Zaczynam rok 2026 zdjęciami Wiktorii 🤍Białe tło to symbol powrotu do fotografii - moja czysta karta. Chcę, żeby te zdjęc...
03/01/2026

Zaczynam rok 2026 zdjęciami Wiktorii 🤍

Białe tło to symbol powrotu do fotografii - moja czysta karta. Chcę, żeby te zdjęcia zawsze były delikatne i żywe, z minimalną obróbką - właśnie taką fotografię kocham najbardziej.

Liczę, że zostaniecie tu ze mną na dłużej! 🫶🏼

Adres

Białystok
15-007

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Photo by Kseniya Sadokha umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Photo by Kseniya Sadokha:

Udostępnij

Kategoria