Agata Sawicka Fotografia

Agata Sawicka Fotografia Dzień dobry! Zobaczycie tutaj emocje, w najczystszej postaci 🤍

On - przyzwyczajony do życia w ruchu, do przestrzeni bez granic ✈️Ona - ciepła, uważna, taka, przy której wszystko zwaln...
30/04/2026

On - przyzwyczajony do życia w ruchu, do przestrzeni bez granic ✈️
Ona - ciepła, uważna, taka, przy której wszystko zwalnia i nabiera znaczenia 🫶🏻

Między niebem a ziemią znaleźli dokładnie to, czego szukali - siebie.

Cadillac w tle, wiatr we włosach i śmiech, którego nie da się wyreżyserować. Tak zapamiętam tę wspaniałą sesję. 🤍

💑

Amalfi, słońce, morze i oni… 🤍Ta dwójka wraca do mnie już kolejny raz i za każdym razem utwierdza mnie w tym, że najpięk...
08/04/2026

Amalfi, słońce, morze i oni… 🤍

Ta dwójka wraca do mnie już kolejny raz i za każdym razem utwierdza mnie w tym, że najpiękniej fotografuje się ludzi, których miłość po prostu się czuje.

Widzieliście już naszą sesję w Rzymie, ale na nim nie skończyliśmy przygody. Tym razem czas pokazać Karolinę i Matiego na wybrzeżu Amalfi.
W miejscu, które idealnie do nich pasuje - pełnym światła, klasy i romantyzmu.

Patrzę na nich i widzę miłość dojrzałą.
Spokojną, pewną, pełną czułości i zachwytu nad sobą każdego dnia.

A przy nich… zawsze czuję się bardziej jak ktoś bliski niż tylko fotograf. 🥹✨

Dziękuję Wam kochani za przygodę, o której będę opowiadać wnukom przy kominku 🥹

Jak miło wrócić do tych ciepłych dni, momentów z „TAK” i miłością wypływającą z serc i spojrzeń 🤍
07/04/2026

Jak miło wrócić do tych ciepłych dni, momentów z „TAK” i miłością wypływającą z serc i spojrzeń 🤍

27/03/2025

Wasze zdjęcia oprawione na lata 🤍

Zdecydowanie uwielbiam .pl_pracownia_albumow i albumy dopracowane w sposób idealny!

I to piękne tło dla miłości Natalii i Michała w 🥹

Wrzucam ten film na pamiątkę i ku małemu przypomnieniu moim parom, że warto zamówić taki fotoalbum. No zobaczcie sami 🫶🏻

Włoska przygoda z Karoliną i Matim…Nie zapomnę nigdy 🫶🏻 I wiem, że jeszcze wiele takich wspólnych przygód przed nami, mi...
21/03/2025

Włoska przygoda z Karoliną i Matim…

Nie zapomnę nigdy 🫶🏻

I wiem, że jeszcze wiele takich wspólnych przygód przed nami, miejsce nie gra tutaj roli. Dziękuję,że spotkałam Was na mojej fotograficznej drodze i że mamy kolejne powody do spotkań 🥹

🇮🇹

M | J cudowni… zobaczcie sami 🤍
07/11/2024

M | J

cudowni… zobaczcie sami 🤍

Anetka | Adrian ….oraz ich ślub i wesele w wielkim skrócie ✨Było pięknie to tak, jakby nie powiedzieć nic…Suknia:  Fryzu...
27/09/2024

Anetka | Adrian

….oraz ich ślub i wesele w wielkim skrócie ✨

Było pięknie to tak, jakby nie powiedzieć nic…

Suknia:
Fryzura: .emilka
Makijaż:
Dekoracje: .cudawiankii
Zespół:
Video:
Sala: Dworek Narwiański

Często pytacie, czy robię reportaże z wieczorów panieńskich, więc czas pokazać troszkę tych szalonych zdjęć! Wieczór pan...
12/08/2024

Często pytacie, czy robię reportaże z wieczorów panieńskich, więc czas pokazać troszkę tych szalonych zdjęć! Wieczór panieński Natalii odbył się w klimacie filmu MAMMA MIA! Były cytrynki, występ przyjaciółek, champagne tower a najważniejsze były one - gwiazdy! A dokładnie 12 gwiazd 🪩
Najpiękniejsze jest to, ze Gabi zaprosiła mnie na uwiecznienie panieńskiego Natalii, a Natalia z Michałem na swoj ślub i wesele 🥹 Can’t wait! Laski, czekam na układ na weselu 🪩🪩🪩

A I KJuż jutro ich piękny dzień 🥹 Oj, jak ja lubię jeździć wspólnie z Wami na plenery i poznawać Wasze historie… Żebyści...
08/08/2024

A I K

Już jutro ich piękny dzień 🥹

Oj, jak ja lubię jeździć wspólnie z Wami na plenery i poznawać Wasze historie… Żebyście slyszeli tylko, jak Aga z Kubą czule mówią o sobie i tej wymarzonej wspólnej przyszłości… Coś wspaniałego! 🥹

sesja narzeczeńska • para • sesja pary • fotograf Białystok • Warszawa • sesja wydmy • miłość

Knyszyn - to tutaj połączyła się polsko - niemiecka miłość Eweliny i Nicolasa 🇵🇱🇩🇪 Ten dzień był pełen szczęścia, szczer...
06/08/2024

Knyszyn - to tutaj połączyła się polsko - niemiecka miłość Eweliny i Nicolasa 🇵🇱🇩🇪
Ten dzień był pełen szczęścia, szczerych uśmiechów, luzu, czyli dokładnie tak jak zaplanowali główni bohaterzy. Przyjęcie odbyło się w , więc nie byłabym sobą gdybym nie wykorzystała w tym miejscu tak pięknej oranżerii na mini sesje 📸
Zobaczcie, jakie szczęście bije od tych ludzi! 🥹

Tschüs! 🤎

Adres

Białystok

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Agata Sawicka Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Agata Sawicka Fotografia:

Udostępnij

Kategoria