01/06/2026
Chyba zaczynam znowu lubić się z Pałacem Branickich 🤭
Karolina i Radek na swojej sesji ślubnej 🤍 Było piękne światło, piękna pogoda i naprawdę piękny wieczór.
A ja mam jeszcze sporo zdjęć, które czekają na swoją kolej 😍