26/05/2026
Są takie fotograficzne spotkania, które są w planach, w myślach ale nie dochodzą do skutku w codziennej gonitwie życia. Tym razem się udało i do grona szczęśliwych mam , z sesją która będzie super pamiątka dołączyła Madzia z córeczką.
No powiedzcie sami, czy to nie jest fajna pamiątka?
A moje życzenia z okazji Dnia Mamy będą proste…
Mamusie. Myślcie i bądźcie dla siebie dobre a przekażecie dzieciom prawdziwą wartość miłości.
pięknie tu…