16/11/2025
Jestem jak kwiat
Czasami w naszym życiu zdarzają się bardzo trudne momenty.
Są one jak ziarna dane nam przez Boga. I teraz decyzja należy do nas, co z tym zrobimy. Możemy nad nimi usiąść i płakać albo ... je zasiać. I wyrośnie z nich kwiat, który swym pięknem może zachwycić innych. Bez kwiatów nie byłoby życia, pszczół, łąk, drzew. Mamy więc dla kogo żyć!
Jesteśmy jak kwiaty, stworzeni do tego, aby się rozwijać, inspirować, zachwycać.
I z tą myślą moglibyśmy spojrzeć na świat, choć troszkę przez różowe okulary, z ogromną nadzieją na przyszłość. ........................................................
Zdjęcia powstały w ramach projektu pt "Jestem"
Modelka - Joanna
Makijaż - Kaja Maciejewska MUA
Tło - IzabelaMisztaFotografie