Fotografie od serca - Aleksandra Obuchowska

Fotografie od serca - Aleksandra Obuchowska Zapraszam serdecznie do wspólnej przygody przed moim obiektywem.

Wykonuje sesje rodzinne, brzuszkowe, niemowlęce, urodzinowe oraz to czego zapragniecie :) Do zobaczenia!

22/05/2026

Gdy Twoje dziecko zamiast marzyć o fajnych rzeczach i psotach marzy tylko o Twoim powrocie do zdrowia... To pęka Ci serce.
Ale też widzę w niej taką mądrość i coś ponad skalę... Moja Mała Bohaterka, każdego dnia widzę w niej tyle piękna, dobra, mądrości...
Tak bardzo się cieszę, że mogę być jej mamą ❤️❤️
Dziś jest dzień mojej Basiuni, najpiękniejszej duszy jaką mogłam sobie wyobrazić. Jakieś 10 lat temu nawet nie pomyślałabym, że można tak kochać, tak się o kogoś martwić, tak mocno czuć...
Bądź córeczko zawsze sobą, bezgranicznie cudowną SOBĄ ❤️
A ja zrobię wszystko co w mojej mocy by Twoje życzenie się spełniło ❤️

To chyba najbardziej prywatny i ściskając mnie za serce filmik, jakim się z Wami dzielę.
Zróbcie hałas dla Barbary ! 🎊🎉

Dokładnie bunkrów nie było ale to był fajny dzień! Będę go odsypiać tydzień, ale warto!
11/05/2026

Dokładnie bunkrów nie było ale to był fajny dzień!
Będę go odsypiać tydzień, ale warto!

2/4 za mną. Połowa tego czerwonego syfu, który krąży po moich żyłach.Powiem Wam, że ciężko.. Ale idziemy po zdrowie, bo ...
27/04/2026

2/4 za mną.
Połowa tego czerwonego syfu, który krąży po moich żyłach.
Powiem Wam, że ciężko..
Ale idziemy po zdrowie, bo Idze ze mną cała moja rodzina. Mama która zawala pracę by pomóc przy dzieciach. Paweł, który zapomina ale jest ❤️ Dzieci które chcą być i się tulić. Teściowie, którzy są na każdy telefon. Waldek, Ilona, Babcia, Dziadek, moja Matka Chrzestna, która daje mi wsparcie duchowe ale i długie rozmowy... Bez tych filarów nie dałabym rady.
Są oczywiście przyjaciele Marta, Kinia, Ewelka, Justyna, Tomek, którzy nas bardzo wspierają ❤️ Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam, a jeśli tak to przepraszam ❤️❤️🌸😘

I dziękuję, za każde słowa wsparcia, wiadomość, serduszko .. .to są właśnie te momenty w życiu, w których wiesz, że spotkani ludzie na szlaku życia byli po coś, są pomimo odległości, wspierają, modlą się, dodają siły do walki. By zwlec się z tego łóżka...
DZIĘKI !

A z raportu bieżącego jestem szczęśliwa z powodu wydarzeń minionych 9 dni. Kawał dobrej roboty dla dzieciaków. Pamiętam jak wyglądał oddział onkologi na Bujwida, pamiętam jak budował się przylądek i jakie to było woow dla miasta! Jaka radość dla małych pacjentów, wspieramy fundację i wszelkie inicjatywy dla dzieci od dawna ... ale nasze cegiełki to nic w porównaniu do tego co odwaliła Polska 🤍❤️

Genetyka to taka trochę podła s**a, nie mamy na nią za wielkiego wpływu. Przychodzimy na świat obdarowani dobrem przekaz...
22/04/2026

Genetyka to taka trochę podła s**a, nie mamy na nią za wielkiego wpływu. Przychodzimy na świat obdarowani dobrem przekazywanym z pokolenia na pokolenie.
W moim przypadku przekleństwem okazał się gen BRCA1, nie miałam na to żadnego wpływu, a nawet co więcej nie miałam podejrzeń, że coś takiego może we mnie krążyć. I chyba to mnie najbardziej wkurza, bo pewne już dawno podjęłabym stosowne kroki aby nie dopuścić do rozwinięcia w sobie tego dziada.
Ale! Może dla kogoś ten post będzie inspiracją, zakiełkuje jakieś ziarno niepewności i wykona zbadania genetyczne. Jeśli masz w rodzinie historię onkologiczną, warto zmierzyć się z tą wiedzą. Dla siebie, dla bliskich oraz swoich dzieci.

20/04/2026

13 to ważna dla mnie liczba, lada moment będziemy świętować z Pawłem 13 lat razem. Nie wiem kiedy to zleciało.. i choć nie zawsze było różowo to pięknych chwil zdecydowanie było wiele... cudnych wyjazdów, wspaniałych widoków i pięknych przeżyć. ❤️❤️❤️

17/04/2026

Hej, mój dziadek zawsze mi mówił, ze życie to BAJKA. Wierzę w to mocno. Życie jest piękne, zycie jest darem i cudem. Bywa trudne, kręte, bywa i pod górkę. Ale jest cudem. I kocham moje zycie. Kocham w tym życiu moje stokrotki, kocham każdy dzień, wschód słońca i zachód. Deszcz i śnieg. Wiatr i upał. Kocham wszystkie kolory życia i kocham tych którzy w nim są.
Żyjmy tą piękną bajką ... 🌸🌸🌞

❤️

Tęsknię za codziennością.
14/04/2026

Tęsknię za codziennością.

Słodziaki pasieki 🌸😘
06/04/2026

Słodziaki pasieki 🌸😘

I to jest wszystko co potrzebne do szczęścia. Mogę się źle czuć, może boleć mnie wszystko ale znajdę siłę by dla niech w...
05/04/2026

I to jest wszystko co potrzebne do szczęścia.
Mogę się źle czuć, może boleć mnie wszystko ale znajdę siłę by dla niech wstać.

wszystko

Ciekawe czy w tym roku będzie mi dane pojechać na wieś... jestem już tak stęskniona 🌸🌸Nie widziłam się tak długo z dziad...
28/03/2026

Ciekawe czy w tym roku będzie mi dane pojechać na wieś... jestem już tak stęskniona 🌸🌸
Nie widziłam się tak długo z dziadkami, że serduszko mi pęka.

Tak cudnie było rok temu w Święta 🥰🥰

Adres

Wierzbowa 51
Wrocław-Psie Pole
55-095

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Fotografie od serca - Aleksandra Obuchowska umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Fotografie od serca - Aleksandra Obuchowska:

Udostępnij

Kategoria