Studio M1 | Fotografia

Studio M1 |  Fotografia Zapraszam na sesje zdjęciowe dziecięce. rodzinne i ciążowe we Wrocławiu i okolicach. Staram się w życiu robić to co lubię i lubić to co robię.

A lubię robić zdjęcia :) Zapraszam zatem serdecznie dużych i małych na sesje zdjęciowe - plenerowe i studyjne, we Wrocławiu i gdzie indziej w świecie!

Fotografowałam Jasia jak miał kilka miesięcy a dzisiaj przeczytałam, że miał wypadek i potrzebuje pomocy 😪
11/10/2025

Fotografowałam Jasia jak miał kilka miesięcy a dzisiaj przeczytałam, że miał wypadek i potrzebuje pomocy 😪

💜 Jasio ma dopiero 5 lat. To wesoły, pogodny chłopiec, który jeszcze niedawno biegał po podwórku, bawił się swoimi ukochanymi traktorami 🚜 i marzył o wielkich przygodach. Dziś jego życie wygląda zupełnie inaczej – to walka o przyszłość po amputacji nóżki. 💜

👦 Jasio dorasta w rodzinie rolniczej, gdzie od najmłodszych lat podziwia pracę Taty i dziadków w gospodarstwie. Jego największym skarbem jest kolekcja maszyn rolniczych – traktory i kombajny, które potrafi ustawiać i ciągnąć na swoim pedałowym ciągniku z przyczepkami. To dziecko, które potrafi godzinami wymyślać zabawy, zawsze z uśmiechem na twarzy.

🐾 Kocha też zwierzęta – jego oczy rozbłyskują, gdy widzi papugi Ary 🦜 albo szybkie jak wiatr gepardy 🐆 podczas wizyt w zoo. W domu czeka na niego piesek – wierny towarzysz zabaw. To zwyczajny chłopiec z niezwykłą ciekawością świata i wielką miłością do życia.

💔 25 sierpnia 2025 roku wydarzył się dramat. Podczas wakacyjnej zabawy na podwórku Jasio uległ poważnemu wypadkowi. Jego prawa nóżka została zmiażdżona. Lekarze walczyli do końca, ale jedynym rozwiązaniem była amputacja. W jednej chwili dzieciństwo pełne beztroski zmieniło się w trudną codzienność szpitalnych sal i bólu.

🙏 Ten mały wojownik jednak nie traci nadziei. W szpitalu mówi tylko o jednym: że jak tylko wyjdzie, chce zapisać się na piłkę ⚽. Dziecięce marzenia są proste i czyste – Jasio nie rozpacza, tylko patrzy w przyszłość. Żeby jednak mógł grać, biegać i bawić się jak jego rówieśnicy, potrzebne są regularne zmiany protez i intensywna rehabilitacja. To ogromne koszty, których rodzina nie udźwignie sama.

👉 Dlatego dziś prosimy Cię o wsparcie:
💳 epuszka: https://mammoc.pl/jan-blaszczyszyn
💳 przelew: 16 1020 5226 0000 6602 0635 0765, dopisek: Jan Błaszczyszyn
📦 zapraszamy na: Licytacje Pełne Mocy - licytuj, wystawiaj i pomagaj!
📌 1,5% podatku: KRS 0000769935, cel szczegółowy: Jan Błaszczyszyn

💜 Każda wpłata, nawet najmniejsza, to cegiełka w budowaniu przyszłości Jasia. Ale liczy się także Twój głos – udostępnienie, lajk, komentarz. To dzięki nim ten apel może dotrzeć do kolejnych osób o wielkich sercach.

💜 Pomóżmy wspólnie, by dzieciństwo Jasia znów było pełne radości, zabawy i beztroskich chwil. Razem mamy moc, by zmieniać jego przyszłość.

Zosia na tle złotej ściany, o złotej godzinie 😄
25/08/2025

Zosia na tle złotej ściany, o złotej godzinie 😄

Zuzia 😍 Jaki ona ma piękny uśmiech!
24/08/2025

Zuzia 😍 Jaki ona ma piękny uśmiech!

Wszystkiego cudownego wszystkim tatusiom z okazji Dnia Taty! Szalonych zabaw z Waszymi dzieciakami! A na zdjęciu Zuzia i...
23/06/2025

Wszystkiego cudownego wszystkim tatusiom z okazji Dnia Taty!
Szalonych zabaw z Waszymi dzieciakami!
A na zdjęciu Zuzia i Bartek ze swoim tatą 😄

A kuku! Zuzia w jaśminach 😄
20/06/2025

A kuku! Zuzia w jaśminach 😄

Drogie Mamy, życzę Wam dzisiaj mnóstwa buziaków i przytulasków od swoich pociech. Ja też dostałam swoje :)A na zdjęciu N...
26/05/2025

Drogie Mamy, życzę Wam dzisiaj mnóstwa buziaków i przytulasków od swoich pociech. Ja też dostałam swoje :)
A na zdjęciu Natalia z córeczką

Marysia - kiedyś malutkie bobo a teraz już taka duża dziewczynka 😄  różnica prawie 10 lat 😍
17/05/2025

Marysia - kiedyś malutkie bobo a teraz już taka duża dziewczynka 😄 różnica prawie 10 lat 😍

Kaziu w swoim fantastycznym kokonie. Dlaczego takich fajnych rzeczy nie było jak ja byłam mała? wisiałabym w tym cały cz...
03/12/2024

Kaziu w swoim fantastycznym kokonie. Dlaczego takich fajnych rzeczy nie było jak ja byłam mała? wisiałabym w tym cały czas :D

Ostatnio miałam sesję zdjęciową z malutką Gabrysią, która była trochę nieśmiała, ale bańki pomogły  😍
30/11/2024

Ostatnio miałam sesję zdjęciową z malutką Gabrysią, która była trochę nieśmiała, ale bańki pomogły 😍

Kasia, na sesji wizerunkowo - kobiecej. Taaaaki piękny uśmiech!
21/10/2024

Kasia, na sesji wizerunkowo - kobiecej. Taaaaki piękny uśmiech!

Adres

Wrocław-Psie Pole

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 18:00

Telefon

+48728949911

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Studio M1 | Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Studio M1 | Fotografia:

Udostępnij

Kategoria