Sesja rodzinna - czy nie macie tak, że na Waszych zdjęciach zawsze kogoś brakuje? Sesja rodzinna w moim wydaniu to przede wszystkim zabawa. Wygłupy, śmiechy i łaskotanie. Ale jest moment kiedy mama czy tata po prostu mocno przytuli swoje maleństwo - i nie ma znaczenia czy ono ma dzień, rok czy 15 lat- zawsze pomyśli ,, tak bardzo Cię kocham" ...
Sesja we dwoje to czas spędzony razem, czas na chw
ilę refleksji, przytulenia... Ale i dużo śmiechu i zabawy. Macie okazję znów poczuć to coś jak na pierwszej randce :)
Sesja noworodkowa i dziecięca to najważniejsze momenty: narodziny, pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwsze fikołki, pierwszy roczek itd... Wymieniać można by długo, ale nawet nie zorientujecie się jak z tego maleńkiego człowieka urośnie do nastolatki czy młodzieńca. Takie momenty gdy wspominać będziesz po latach najlepiej odświeżają pamięć właśnie w postaci moich fotografii. Jeśli wciąż się zastanawiasz czy warto zadzwoń, a ja Ci wszystko opowiem, jak przebiega taka sesja i co w niej jest najważniejsze....