15/04/2026
Bardzo lubię te sesje, chociaż wiem, że za rok już nie spotkam się z tymi dzieciakami, pójdą do szkoły, rozejdą między klasami ale jeszcze chwila, jeszcze pamiątka z przedszkola :)
Miejsca dla 3 placówek na sesje dla tegorocznych absolwentów i zdjęcia grupowe czekają.
Poniżej tegoroczna scenka. Dziękuję za możliwość publikacji