16/12/2025
Najpiękniejszy komentarz, jaki mogę wstawić pod tymi fotografiami....
Przeczytajcie sami ❤️
"Lecę oglądać zdjęcia bo jeszcze nie widziałam 😍😍😍😍😍😍..
Jaki to jest sztos!!!!!! Te zdjęcia są takie piękne że nie mooooge 🥲🥲🥲🥲🥲🥲
Boże ale my mamy szczęście że Cie znamy i mamy blisko siebie ❤️ no nikt by nie uwiecznił naszej rodzinki tak pięknie jak Ty ❤️ i to już chyba 6 raz!
Nie mialam w zyciu zbyt duzo sesji ale te z Toba sa tak wspaniale, zdjecia ktore uwielbiam i ciagle do nich wracam, ciagle ❤️🧡💛 "
Dziękuję za tę, wcześniejsze i każdą kolejną.
Nie przestajecie mnie wzruszać ❤️