Paulina Honkisz Fotografia

Paulina Honkisz Fotografia Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Paulina Honkisz Fotografia, Fotograf, Warsaw.

Naturalna fotografia rodzinna
Sesje plenerowe i domowe
Warszawa i okolice
Zapraszam do kontaktu 🙂

https://honkiszfotografia.pl/

https://www.instagram.com/honkisz.fotografia/

Wywiad dla The Richardson Talk
https://m.youtube.com/watch?v=VfdmJt_dX3k

Dziś pierwsze efekty piwnego spotkania zdjęciowego z niesmowitą  🤍🦋Dotychczas zwykle to moje stałe klientki fotografii r...
19/04/2026

Dziś pierwsze efekty piwnego spotkania zdjęciowego z niesmowitą 🤍🦋

Dotychczas zwykle to moje stałe klientki fotografii rodzinnej oraz kobiecej stawały się moimi klientkami również w obszarze fotografii wizerunkowej. Dziś realizuje się moje kolejne marzenie - fotografia biznesowa także staje się początkiem pięknych relacji, niesamowitych spotkań i wspolprac.

Zastanawiałam się kiedyś, czy to może działać również w ten sposób, ale okazuje się po raz kolejny, że gdy fotografia to przede wszystkim spotkanie z Drugim Człowiekiem - niezależnie od rodzaju sesji - może to być piękny proces współtworzenia, w którym powstają portrety pełne prawdziwej osobowości, charakteru - portrety, w których jak to pięknie określiła Ania, „wydobywam z człowieka duszę”. 🤍

Wdzięczność za tę piękną wspólną podróż podczas sesji, za Twoje zaufanie i za Twoją niesamowitą energię. Wierzę, że w życiu w odpowiednim czasie pojawiają się na naszej drodze odpowiednie osoby i to jest jedno z takich spotkań właśnie. Wdzięczność za Ciebie Aniu, świetlista kobieto i z ogromną radością czekam na kolejne nasze spotkania, które już planujemy.

Z całego serca dziękuję 🤍
fotografia biznes

No i nadszedł czas, kiedy dni są już całkiem długie, promienie słońca coraz cieplejsze, a wiosna w sercach zawitała już ...
16/04/2026

No i nadszedł czas, kiedy dni są już całkiem długie, promienie słońca coraz cieplejsze, a wiosna w sercach zawitała już na dobre..

Zamykają się pewne rozdziały, nadchodzą zupełnie nowe i z rozmów z Wami wiem, że nie tylko u mnie taki rzeczy stan 🤍

Niech więc wiosna zostanie z nami już na dobre, a za nią nadejdzie piękne lato, niech skóra nadrabia kąpiele słonecznie po tym zimowym, często niełatwym czasie. Niech nadchodzą nowe życiowe rozdziały pełne słońca, a wiosenne przesilenie ustąpi miejsca lekkości i radości z tego co jest i z tego co przychodzi 🤍

A jeśli chcesz w swoich albumach mieć takie ciepłe kadry, które będą grzały serce w gorsze dni i będą talizmanem przypominającym Ci o tym jak ogromną moc i potencjał masz w sobie - to zapraszam Cię do rozmowy ze mną o Twojej wymarzonej sesji zdjęciowej. Stworzymy razem kadry pełne ciepła i piękna na trudniejszy czas, na zawsze, na pamiątkę dla Ciebie 🤍

A na zdjęciach jak zawsze obłędna - dziękuję za tę piękną wspólną podróż 🤍

Z radością,fotografia

womenportrait

Spotkania zdjęciowe z Wami pozostają w moim sercu na dłużej, być może malują w nim  ślad na zawsze..  Wasze historie, op...
14/04/2026

Spotkania zdjęciowe z Wami pozostają w moim sercu na dłużej, być może malują w nim ślad na zawsze..

Wasze historie, opowieści, inspiracje i marzenia, wymiana doświadczeń i wspólny czas, a niekiedy cisza i uważne towarzyszenie - w dostosowaniu do potrzeb, osobowości, temperamentów, do momentu w życiu, w jakim jesteś..

Często początkom tych spotkań towarzyszy stres, niepewność, drżenie rąk, zastanawiasz się, czy dasz radę, albo po co w ogóle to wszystko.

A potem.. Rozpuszczamy to napięcie, drżenie rąk zastępuje spokój w sercu, niepewna ciekawość zamienia się w zachwyt nad tym, co wspólnie oglądamy na ekranie aparatu - podglądając na bieżąco efekty naszego spotkania.

Wspieram, towarzyszę i prowadzę, bo do każdego takiego spotkania podchodzę z sercem, indywidualnie. Bez przygotowań z szablonów, chyba że masz życzenie przesłać mi swoje wymarzone inspiracje i wcale się na to nie obrażam 🙃 Jednak podczas sesji u mnie każdy kadr dostosujemy do Ciebie, do Twoich granic, do Twojego indywidualnego piękna i potencjału.

Zawsze widzisz w moich oczach szacunek, podziw i zachwyt, bo niesiesz w sobie indywidualne piękno i niepowtarzalną historię, którą dostrzegam w Twoich oczach. Może nie zawsze była to historia łatwa, ale ukształtowała Cię i idziesz dalej silniejsza, mądrzejsza o doświadczenia, a te kadry już zawsze będą przypominały Ci o Twojej sile, o Twoim pięknie i o Twojej drodze, którą bohatersko pokonujesz.

A ja tylko, z uważnością i miłością, ubieram to wszystko najpiękniejsze kadry, fotografując sercem.

Z miłością,fotografia

womenportrait

23/03/2026

Jeśli nie lubisz pozować, to bardzo Cię rozumiem, bo ja także :)

Jednak na sesjach u mnie nie musisz ani lubić, ani potrafić pozować - całą sesję prowadzę tak, żeby to było dla Ciebie przede wszystkim fajne doświadczenie.

Na bieżąco kontrolujemy efekty, pomagam, doradzam, a przede wszystkim sprawdzam, czy to co robimy Ci się podoba, szukamy najpiękniejszych kadrów, na których po prostu polubisz siebie i swój wizerunek.

Jestem profesjonalistką, z wiedzą, doświadczeniem, ale przede wszystkim z ogromnym wyczuciem i sercem - co sprawia, że na mojej sesji poczujesz się komfortowo i bezstresowo :)

Z sercem,fotografia biznes

BizneszDuszą WizerunekWBiznesie SesjaWizerunkowa KobietaWBiznesie

Czy zerkasz czasem w lustro tak prawdziwe patrząc sobie w oczy? A może jest to Twoją codzienną praktyką już od dawna? Mo...
20/03/2026

Czy zerkasz czasem w lustro tak prawdziwe patrząc sobie w oczy? A może jest to Twoją codzienną praktyką już od dawna? Może odkąd pamiętasz.. U mnie nie było to codzienną praktyką zdecydowanie..

Patrzenie sobie samej w oczy, tak prawdziwie stało się moim nawykiem od wcale nie tak dawna, a proces ten rozpoczął się, gdy zostałam mamą. Paradoksalnie mniej czasu dla siebie, przełożyło się na większą ilość uważności dla siebie samej..

Kiedyś patrzyłam w lustro, by ocenić, sprawdzić jak wyglądam, spojrzeć krytycznie na swoje odbicie tam.. A teraz.. Teraz sprawdzam, jak się mam, jak się czuję. Czasem gratuluję sobie sukcesów i tych większych, i tych mniejszych dnia codziennego. Czasem po prostu zauważam, jak mi trudno, co sprawiło przykrość i zapewniam samą siebie, że mogę się tak czuć, że bezpiecznie jest czuć całą paletę emocji, które przychodzą. Wtedy te emocje przepływają szybciej, a ja jestem sama dla siebie tą bezpieczną przystanią, której tak długo poszukiwałam i w której odnajduję spokój.

Lustro nabrało więc w moim życiu takiego symbolicznego znaczenia i bardzo często wykorzystujemy lustro na Wszych sesjach - to takie małe przypomnienie, że ważne jest siebie widzieć, tak prawdziwe, a może celebracja tego, że całkiem dobrze Ci to już wychodzi 🤍

Gdy widzę siebie, mogę też z miłością zobaczyć Drugiego Człowieka i na codzień i w fotografii..

Z miłością,fotografia

Czasem bywa bardzo trudno, nic nie idzie po Twojej myśli, rozsypuje się dookoła świat, zastanawiasz się jak przebrnąć pr...
17/03/2026

Czasem bywa bardzo trudno, nic nie idzie po Twojej myśli, rozsypuje się dookoła świat, zastanawiasz się jak przebrnąć przez jeden czy drugi życiowy zakręt..

Czasem bywa tak, że z bezsilności rozkładasz bezradnie ręce, masz do siebie żal, że sił jest mniej, niż oczekiwań względem siebie.

Czasem bywa tak, że sami dla siebie stajemy się najbardziej surowymi sędziami i trudno o tę życzliwość i wyrozumiałość dla samej, dla samego siebie w tych trudniejszych okresach.

Widzę Cię w tych wszystkich momentach, sama bywam i w miłości i w złości, w ogromnym strachu i w ogromnej odwadze, w niemocy i w mocy, w pełni sił i w bezradności, w chaosie i w spokoju, w zachwycie nad życiem, ale czasem też w tym życiu przytłoczona ogromem spraw i zdarzeń. Bywam dla siebie najbardziej surową osobą, a potem z powrotem staję się swoją najlepszą przyjaciółką.

Przez te trudne emocje i stany czasem niełatwo przejść, ale potem odkrywamy, że po kolejnej burzy przychodzi znowu słońce, gdzieś na tej drodze dostrzegamy w końcu sens tych trudnych lekcji, po to, by po życiowych okresach szarej zimy znów do naszych serc zawitała ciepła wiosna.. Odkrywamy też często, że ten zimowy czas, choć niełatwy, był bardzo potrzebny..

Życzę nam wszystkim pięknych powrotów do wiosny, a raczej pamięci o tym, że ona zawsze w końcu przychodzi 🤍

Ściskam, z miłością,fotografia

fotografiakobieca

05/03/2026

Wiosnę już czuć w powietrzu i wiosna zawitała do mojego ulubionego studia !

Zapraszam na wiosenne sesje kwiatowe - kobiece, ciążowe lub rodzinne! 🤍

Aranżacja tylko do 10.03 i mam jeszcze kilka wolnych miejsc - dostępne jeszcze terminy oraz specjalą ofertę, którą przygotowałam dla Was z okazji Dnia Kobiet - wysyłam w wiadomościach prywatnych 🤍

Skomentuj SESJA, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej 🤍

Dla wszystkich wspaniałych kobiet, które spotykam na swojej drodze, z podziękowaniami za to, że tu ze mną jesteście 🤍A j...
23/02/2026

Dla wszystkich wspaniałych kobiet, które spotykam na swojej drodze, z podziękowaniami za to, że tu ze mną jesteście 🤍

A już wkrótce specjalnie dla Was moje kochane Obserwatorki - oferta super specjalna z okazji naszego nadchodzącego święta 🤍 W tym roku szaleństwo! Będzie dostępna nie tylko opcja sesji kobiecej w studio, ale także możliwość zakupienia vouchera na sesję plenerową w ramach oferty specjalnej i z możliwością wykorzystania wymarzoną porą roku 🤍

Kocham Was!fotografia

Moja droga do marzeń w dużym skrócie - były na niej różnorodne przystanki - smutki i radości, momenty ogromnego zwątpien...
19/02/2026

Moja droga do marzeń w dużym skrócie - były na niej różnorodne przystanki - smutki i radości, momenty ogromnego zwątpienia i ogromnej wiary w siebie, wychodzenie z kolejnych stref komfortu, mierzenie się ze swoimi emocjami, a także nauka ich czucia, nauka siebie, odkrywanie siebie - na dobre i na złe..

Z miłością,
Do Drugiego Człowieka, do fotografii, do siebie 🤍

Kadry, które mówią więcej niż słowa i miłość, jako najpiękniejsza energia na tym świecie 🤍Z miłością,fotografia         ...
11/02/2026

Kadry, które mówią więcej niż słowa i miłość, jako najpiękniejsza energia na tym świecie 🤍

Z miłością,fotografia


Adres

Warsaw
04-940

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Paulina Honkisz Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Paulina Honkisz Fotografia:

Udostępnij

Kategoria