06/05/2026
Nigdy nie pozwól, żeby narzucane społecznie standardy piękna przesłoniły Twoją wyjątkowość!
JESTEM.
Piękna.Wartościowa. Nieidealnie idealna.
Potrafisz tak o sobie powiedzieć? Bez ale, później, może kiedyś...
Jestem. Teraz. Właśnie taką, jaka jestem w tym momencie, z każdą zmarszczką, każdą fałdką, każdą blizną, które są mapą mojej historii.
Nie odkładaj siebie na później!
Cytując ks. Kaczkowskiego: " Zamiast ciągle na coś czekać - zacznij żyć, właśnie dziś. Jest o wiele później niż ci się wydaje"
JESTEM i CZUJĘ całą moc, z tych słów płynącą 🩵