19/04/2026
Wczoraj miałam przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu cudownie zorganizowanym przez Olga Dąbkiewiczi Andrzej Graba Grabowiecki
A był to oczywiście X JUBILEUSZOWY SZCZECIŃSKI SPACER RETRO PAŃ I PANÓW SZLAKIEM LUDZI Z PASJĄ ❤️
Dla mnie był to na pewno pierwszy taki spacer i mam nadzieję, że nie ostatni
Łapcie kilka kadrów ❤️
Retro Vibes