22/12/2025
Pamiętam, jak byłam w pierwszej ciąży i sama kombinowałam jak zrobić sobie ładne zdjęcie przy choince z ciążowym brzuszkiem. I jak myślałam o tym, że za rok, w kolejne święta będziemy już w powiększonym składzie 😊❤️
I była to taka mieszanka uczuć, której nie da się zapomnieć. Zaczynając od wielkiej radości, przez niepewność i zamartwianie się tym czy wszystko będzie dobrze.
Myślenie o tym jak będzie to wszystko wyglądało, jak już maluch będzie na świecie.
Jedno co mogę powiedzieć to to, że wyglądało zupełnie inaczej niż myślałam 🤭
Teraz cieszę się, mogę robić dla Was piękne zdjęcia, które będą pamiątką na całe życie 🤍 Ja sama chętnie wracam do swoich zdjęć w ciąży i myślę, że u Was też tak będzie!
Fotograf Głogów Małopolski
Fotograf Rzeszów
Fotograf rodzinny
Sesja rodzinna Głogów Małopolski
Sesja rodzinna Rzeszów