16/05/2026
:D (z archiwum)
Fotografuję od 6 lat dla przyjemności. Ostatnio aparat towarzyszy mi głównie podczas wędrówek
Głogów Małopolski
Zabajka
36-060
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Reportaż subiektywny - Piotr Grygiel umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.