30/05/2026
Lecimy z kolejną fotką, bardzo fajny szpagacik na sesję 😃 Jutro dzień zdjęciowy z bardzo fajnym projektem, po którym wystartują zapisy na pierwszą i mam nadzieję, że nie jedyną 😅 otwartą sesję w tym stylu. Już nie mogę się doczekać efektów, wyczekujcie ze mną! 🥹