13/02/2026
No dobra… przyznawać się! 😄 Ile pączków wczoraj zjedliście?
Ja bez bicia przyznaję się do 3 🙈🍩
Jesteście team Tłusty Czwartek czy Walentynki? ❤️
Ja uważam, że Walentynki — a raczej związek — powinno się pielęgnować cały rok.
Z pączkami nie byłoby tak łatwo… myślę, że szybko odbiłoby się to na naszej wadze 😂
A tak pięknie było w ubiegłym roku na kolacji walentynkowej, którą miałam przyjemność fotografować w .ktw.szale ✨📸
Miłość, klimat, światło i emocje — wszystko, co w fotografii kocham najbardziej ❤️