11/03/2026
Moja przyjaciółka wymarzyła sobie, aby zorganizować coś pięknego dla kobiet. Trochę mnie wciągnęła w ten projekt… i muszę przyznać, że to, co wydarzyło się na miejscu, było totalnym sztosem! ✨
Z okazji Dnia Kobiet ukoronowałyśmy się pięknymi, własnoręcznie wykonanymi wiankami na głowę.Prowadzącymi warsztaty były Sylwia oraz Karolina z 🌸
Były też zdjęcia, które miałam przyjemność wykonać, oraz rolki nagrane przez .skrzypiec – już niedługo je zobaczycie! Za winietki i piękną tablicę powitalną odpowiadała główna organizatorka – ❤️
Po warsztatach zasiadłyśmy do wspólnego stołu. Za wspaniałe przygotowanie dziękujemy .ktw.szale – było przepyszne jedzenie i cudowne desery 🍰
Ale to nie wszystko! Tę społeczność tworzyły również wspaniałe kobiety, które zasponsorowały fantastyczne nagrody:• świece .and.moil • vouchery zniżkowe oraz 2 nagrody główne na stylizację fryzur – .mpk • vouchery zniżkowe na warsztaty w .miejsce • voucher zniżkowy na lekcje języka angielskiego- Iza Jakubosz Speed English • pyszne herbatki – .pl • voucher na stylizację brwi • kobiecą sesję zdjęciową o wartości 500 zł – 📸
To był cudowny dzień – pełen pięknych kobiet, dobrej energii i wspaniałego miejsca💐
Anetko, ogromne gratulacje za pierwszy tak udany event! Cieszę się, że mogłam Ci towarzyszyć i dołożyć choć małą cegiełkę do Twojego projektu 💕