25/02/2026
Dzień dobry 😁 Troszkę mnie tu nie było... Troszkę długo, ale każdy zasługuje na trochę odpoczynku. No dobrze, na solidny odpoczynek. Po szalonym 2025 potrzebowałem chwili wytchnienia, naładowania baterii, uporządkowania spraw...i jestem😎
Czas na odświeżenie strony internetowej (jest co robić), nadrobienie zaległości tutaj (mam duuużo do pokazania) i oczywiście - nowe sesje, pomysłów i inspiracji jest cała masa, a pierwsze z nich już udało się zrealizować 😊.
A dziś - Ania i Marcin. Czy sesja nad morzem przy temperaturze poniżej 10 stopni Celsjusza to dobry pomysł? Nie wiem... Czy tego dnia wiało jak diabli, co jeszcze dodatkowo potęgowało chłód? Być może... A czy w takich warunkach jestem w stanie zrobić Wam niezwykłą sesję, będącą pamiątką na całe życie? Tego akurat jestem pewien. I Wy też możecie 😊
Oczywiście jeśli jest taka możliwość, wolę przełożyć sesję na cieplejsze dni. Ale jeśli do dyspozycji mamy tylko ten jeden termin - możecie być spokojni, będzie dobrze 😊