Michał Ciesielski Fotografia

Michał Ciesielski Fotografia Fotografia rodzinna, dziecięca, portretowa i ślubna. Sesje urodzinowe, brzuszkowe - plener i studio.

No to sezon plażowy rozpoczęty - już tak na dobre 📸 Majówka zapowiada się gorąco,  także zdjęciowo 😁 A po majówce - nie ...
01/05/2026

No to sezon plażowy rozpoczęty - już tak na dobre 📸 Majówka zapowiada się gorąco, także zdjęciowo 😁 A po majówce - nie zwalniamy tempa. Wakacyjne terminy zaczynają się powoli rozchodzić - cieszy mnie Wasze zaufanie, a przede wszystkim to, że tak wielu z Was wraca co roku, pomimo znacznej odległości.
Już nie mogę się doczekać, brakowało mi tej plaży jak cholera...

Jak co roku, wraz z nadejściem maja zacznie się sezon komunijny. A ja, jak co roku, zapraszam Was na plenerowe sesje kom...
22/04/2026

Jak co roku, wraz z nadejściem maja zacznie się sezon komunijny. A ja, jak co roku, zapraszam Was na plenerowe sesje komunijne. Takie, jakie lubię najbardziej - bez pośpiechu, na luzie, w otoczeniu pięknej, rozkwitającej z pełną siłą przyrody.
Jeżeli nie macie jeszcze swojego terminu - zapraszam do rezerwacji.
A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o sesjach lub zobaczyć więcej zdjęć - zapraszam na moją stronę WWW:
https://www.michalciesielski-fotografia.pl/sesje-komunijne/

Sesja rodzinna nad morzem. Tylko latem? Nic z tych rzeczy 😁 Wiosną też można bez problemu, a jak się dobrze ubierzecie, ...
09/03/2026

Sesja rodzinna nad morzem. Tylko latem?
Nic z tych rzeczy 😁 Wiosną też można bez problemu, a jak się dobrze ubierzecie, to i zimą się da.
Bardzo mnie cieszy Wasze zainteresowanie sesjami plażowymi już na początku marca 😊 Nie mogę się doczekać powrotu na ulubiona plażę... 😊

Oferta specjalna i konkurs z okazji Dnia Kobiet 💐📸Drogie Panie, jak co roku, z okazji Waszego święta, poza serdecznymi ż...
08/03/2026

Oferta specjalna i konkurs z okazji Dnia Kobiet 💐📸

Drogie Panie, jak co roku, z okazji Waszego święta, poza serdecznymi życzeniami przygotowałem dla Was specjalną ofertę. Tylko w marcu wszystkie Wasze sesje (ciążowe, portretowe, kobiece, wizerunkowe i co jeszcze Wam się tylko wymarzy) możecie wykonać u mnie z 30% rabatem.

Dodatkowo, spośród wszystkich Pań, które:

1) udostępnią u siebie publicznie ten post
2) skomentują go pisząc jaka sesja Wam się marzy i zapraszając do zabawy w komentarzu trzy inne Panie

Wylosuję jedną darmową sesję kobiecą 😊 Zabawę zaczynamy już teraz a kończymy w niedzielę, 15.03.

Do zobaczenia na sesji! 😊
Zapraszam

Dzień dobry 😁 Troszkę mnie tu nie było... Troszkę długo, ale każdy zasługuje na trochę odpoczynku. No dobrze, na solidny...
25/02/2026

Dzień dobry 😁 Troszkę mnie tu nie było... Troszkę długo, ale każdy zasługuje na trochę odpoczynku. No dobrze, na solidny odpoczynek. Po szalonym 2025 potrzebowałem chwili wytchnienia, naładowania baterii, uporządkowania spraw...i jestem😎
Czas na odświeżenie strony internetowej (jest co robić), nadrobienie zaległości tutaj (mam duuużo do pokazania) i oczywiście - nowe sesje, pomysłów i inspiracji jest cała masa, a pierwsze z nich już udało się zrealizować 😊.

A dziś - Ania i Marcin. Czy sesja nad morzem przy temperaturze poniżej 10 stopni Celsjusza to dobry pomysł? Nie wiem... Czy tego dnia wiało jak diabli, co jeszcze dodatkowo potęgowało chłód? Być może... A czy w takich warunkach jestem w stanie zrobić Wam niezwykłą sesję, będącą pamiątką na całe życie? Tego akurat jestem pewien. I Wy też możecie 😊

Oczywiście jeśli jest taka możliwość, wolę przełożyć sesję na cieplejsze dni. Ale jeśli do dyspozycji mamy tylko ten jeden termin - możecie być spokojni, będzie dobrze 😊

Tak jak co roku, również i tym razem postarałem się, aby w studio czekały na Was trzy całkiem różne scenki świąteczne. K...
17/11/2025

Tak jak co roku, również i tym razem postarałem się, aby w studio czekały na Was trzy całkiem różne scenki świąteczne. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie :)
Ciemna - minimalistyczna - idealnie sprawdzi się zarówno do tych luźniejszych, jak i bardziej eleganckich stylizacji.
A Wam, która ze scenek podoba się najbardziej? 😊

Choć na co dzień ciągle nie czuć jeszcze tego świątecznego klimatu (halo RMF, połowa listopada... gdzie jest Last Christ...
16/11/2025

Choć na co dzień ciągle nie czuć jeszcze tego świątecznego klimatu (halo RMF, połowa listopada... gdzie jest Last Christmas, ja się pytam? 😅), ale w moim studio dzieje się już prawdziwa świąteczna magia 🎅🎄
Terminy na listopad i początek jeszcze są. Ale coraz mniej, więc nie czekajcie na ostatnią chwilę 😊

Jak widać, na dziecięcej scence nawet dorośli mają masę frajdy :) Sesje świąteczne w toku, jest jeszcze trochę terminów ...
11/11/2025

Jak widać, na dziecięcej scence nawet dorośli mają masę frajdy :) Sesje świąteczne w toku, jest jeszcze trochę terminów na drugą połowę listopada i grudzień 😊

Dzieje się 😊🌲🎅Tyle się dzieje, że nie udało się nawet wrzucić postu z wynikami konkursu. Ale co się odwlecze... Wiadomo ...
09/11/2025

Dzieje się 😊🌲🎅
Tyle się dzieje, że nie udało się nawet wrzucić postu z wynikami konkursu. Ale co się odwlecze... Wiadomo 😊 W tym roku algorytmy maszyny losującej zdecydowały, że konkursowa sesja powędruje do Moniki, która po informacji o wygranej błyskawicznie zorganizowała swoją rodzinkę i całą trójką stawili się dziś u mnie w w studio.
Na pierwszy ogień poszła jasna scenka - ta, której jeszcze nie widzieliście 😊
Ale! To nie jedyna sesja z tego weekendu. Świąteczny maraton rozpoczął się na dobre, więc za chwilę wrócę do Was z kolejnym zdjęciami w tym klimacie.
A kto nie zarezerwował jeszcze sesji dla siebie - zapraszam!

Ho ho ho ️‼️Na ten post z wielu z Was czekało jak na gwiazdkę 😁 Już za kilka dni zaczynamy sesje świąteczne z pełną mocą...
03/11/2025

Ho ho ho ️‼️

Na ten post z wielu z Was czekało jak na gwiazdkę 😁 Już za kilka dni zaczynamy sesje świąteczne z pełną mocą 💪🎄Ale żeby tradycji stało się zadość - zanim zaczniemy sesje urządzimy jeszcze małą zabawę, w której do zgarnięcia jest mini sesja świąteczna 📸🎄❄

Warunki zabawy, jak zawsze - są proste jak łańcuch na choince, powieszony po trzecim kubku grzańca 😁

1. Lajkujecie post, a w komentarzu zapraszacie trójkę znajomych - żeby wieść o sesjach niosła się w świat 📣
2. Udostępniacie publicznie ten post u siebie - to samo co wyżej, tylko bardziej
3. Jesteście gotowi wykonać sesję jeszcze w tym tygodniu - żeby pomóc mi w ostatnich testach scenek 📸
4. Zgadzacie się na publikację zdjęć na mojej stronie - żeby wszyscy mogli zobaczyć, że tegoroczne zdjęcia są ładne niczym sweter w renifery od babci ❤️

Zabawa w tym roku będzie ekspresowa - zaczynamy dziś, a zwycięzcę wyłonimy w środę późnym wieczorem. Gotowi? Powodzenia i zaczynamy 😁

Adres

Kazimierza Wielkiego 12
Białogard
78-200

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 17:00
Niedziela 09:00 - 17:00

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Michał Ciesielski Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Michał Ciesielski Fotografia:

Udostępnij

Kategoria