10/03/2026
Ostatnio na gali PTW - Prime Time Wrestling: World Cup - działo się bardzo dużo. Mogliśmy na żywo przeżyć mocne show i zobaczyć niesamowite walki. Najważniejsze jest to, że wygrała Polska 🇵🇱
Już niedługo widzimy się na gali PTW - Prime Time Wrestling: More Mone, More Problems, gdzie zobaczymy między innymi rewanż o pas kobiet, gdyż zmierza do Nas, Nasza mistrzyni Mercedes Moné by zmierzyć się z Dianą Strong!
Do zobaczenia już za 19 dni. 29 marca widzimy się w Kozłowie o godzinie 16.
Bilety na gale możecie kupić u swoich ulubionych zawodników, a słyszałam, że chyba sędziowie Herno i Klaudiusz też są w posiadaniu takich wejściówek. Kupujcie kupujcie, bo potem miejsca nie będzie i będziecie żałować :D
(krótka fotorelacja z ostatniej gali by zobaczyć, że warto przyjechać:))