Takie Fotografie

Takie Fotografie Fotografia portretowa, plenerowa i produktowa
Zapraszam! :)

Spacer uwieczniony analogowym obiektywem ;)(Też jestem trochę jesieniarą 😅 )
01/11/2023

Spacer uwieczniony analogowym obiektywem ;)
(Też jestem trochę jesieniarą 😅 )

Light Move Festival 2023 w Manufakturze w Łodzi ;)Chciałam spróbować czegoś innego i... wyszło trochę futurystycznie ;) ...
02/10/2023

Light Move Festival 2023 w Manufakturze w Łodzi ;)
Chciałam spróbować czegoś innego i... wyszło trochę futurystycznie ;)

13/05/2023

Pomalutku, po przerwie, wracam z nowymi fotografiami... ;) Krajobraz zimy i ona... piękna, delikatna, w czerwonej sukni....
20/03/2023

Pomalutku, po przerwie, wracam z nowymi fotografiami... ;)
Krajobraz zimy i ona... piękna, delikatna, w czerwonej sukni... ❤️
Sesja zimowa Mileny skradła moje serducho ;)
Mam nadzieję, że skradnie i Wam! 😍

Jak mija Wam jesień? ;) U mnie, w moim sercu i głowie, trochę zmian... mimo, że raczej wiosna jest porą roku, w której d...
29/10/2022

Jak mija Wam jesień? ;) U mnie, w moim sercu i głowie, trochę zmian... mimo, że raczej wiosna jest porą roku, w której dużo osób podejmuje nowe decyzje. Chociaż nie wiem, czy można to nazwać zmianą, a może raczej...przystankiem? Żeby nabrać sił :)

Od pewnego czasu już nosiłam to w sobie, co pojawiało się z bólem, ale gdzieś i przynosiło ulgę, i pewną prawdę o mnie.
Zawieszam działalność fotograficzną w zakresie zdjęć okolicznościowych, związanych z wszelkimi uroczystościami koscielnymi, rodzinnymi, reportaże itp. Kochani, po prostu mam trudny czas i potrzebuję dużego wyciszenia i odpoczynku. Część z Was wie, że wykonuję również zawód medyczny, a dodatkowe zlecenia fotograficzne robię po godzinach. W dodatku moje migreny nie dają za wygraną i dodatkowo wyłączają mnie z pełnej aktywności. Pewne okoliczności spowodowały, że w tym momencie te dodatkowe zlecenia są ponad moje siły. Może nie tyle fizyczne, ale przede wszystkim psychiczne i potrzebuję obecnie raczej wyciszenia, spokoju i przestrzeni na odnalezienie pewnej równowagi. Zdecydowałam więc, że napiszę o tym jasno. Żeby też i siebie trzymać w ryzach, bo ja lubię brać trochę ponad swoje siły ;)

Czy to oznacza, że zupełnie rzucam fotografię? Otóż nie! Raczej będzie mi towarzyszyła, przynajmniej przez pewien czas, w inny, bardziej kameralny, sposób. Od jakiegoś czasu, dzięki Bogu, odkrywam rękodzieło, które leczy moją duszę i które okazało się być "bardzo moje" i trafiło w jakieś moje pragnienia chyba jeszcze z dzieciństwa:) Czasem nawet myślę o tym, żeby zupełnie zająć się tworzeniem, chociaż lubię mój zawód farmaceuty.

Strony Takie Fotografie nie będę blokowała. Cieszę się z rozwoju, przez który przeszłam przez ostatnie dwa lata i ta strona towarzyszyła mi przez ten czas, dlatego nie chciałabym jej usuwać. Poza tym Wasze zdjęcia i wszystkie spotkania oraz sesje bardzo mnie ubogaciły i są mega cennym doświadczeniem :)

Dziękuję zwłaszcza tym osobom, które wspierały mnie w tej pasji i które widzą to coś w moich zdjęciach:-) ja nie kończę niczego, tylko póki co robię mały przystanek;) Odpoczywanie jest ważne:P Naprawdę! :D

Ściskam Was,
Domi

A dzisiaj pora na małe wspomnienie końca lata:) Słoneczna i pełna kwiatów sesja portretowa Ani...  🥰🌺Tymczasem jak najba...
04/10/2022

A dzisiaj pora na małe wspomnienie końca lata:)
Słoneczna i pełna kwiatów sesja portretowa Ani... 🥰🌺

Tymczasem jak najbardziej zapraszam na jesienne sesje portretowe;) 🍂🍁

Wspomnienie z pleneru 2021 ;)Anastazja & Marcin 🥰
24/09/2022

Wspomnienie z pleneru 2021 ;)
Anastazja & Marcin 🥰


Ahoj! :) Dawno mnie tu nie było, ale już nadrabiam zaległości i chcę podzielić się z Wami efektami mojej małej rękodziel...
18/09/2022

Ahoj! :) Dawno mnie tu nie było, ale już nadrabiam zaległości i chcę podzielić się z Wami efektami mojej małej rękodzielniczej działalności ;) to jest właśnie ta nowa rzecz, która pojawiła się całkiem niedawno w moim życiu, związana z fotografią, o której wspominałam kiedyś w którymś z postów.

Ostatnio moja dusza odpoczywa przy wytwarzaniu różnej maści małych akcesoriów do włosów i biżuterii. Nigdy nie sądziłam, że się w to wciągnę, a wszystko przez... filmiki na jutubie pewnej dziewczyny z Filipin! :D

Proces tworzenia wieńczy oczywiście mini sesja zdjęciowa owego rękodzieła:)

Jeśli chcecie, zapraszam do obserwowania mnie na Vinted, gdzie wystawiam moje rękodzielnicze prace na sprzedaż. :) profil - tryfciki.

Na zdjęciach zawieszki inspirowane morskimi klimatami 🥰

Minął ponad miesiąc od sesji na wieczorze panieńskim Gosi w Uniejowie 🥰 ostatni lipcowy deszcz zaszczycił wówczas tę mie...
05/09/2022

Minął ponad miesiąc od sesji na wieczorze panieńskim Gosi w Uniejowie 🥰 ostatni lipcowy deszcz zaszczycił wówczas tę miejscowość, ale parasolki przydały się podwójnie i okazały się... świetnym pomysłem na zdjęcia! ☂️☔️☂️;) dziewczyny też wykonały super pracę i ogromnie cieszę się z tej sesji! 🥰

Ponad rok temu rozpoczęła się moja mała fotograficzna przygoda z sesjami plenerowymi i portretowymi. Nastąpił przełom w ...
16/06/2022

Ponad rok temu rozpoczęła się moja mała fotograficzna przygoda z sesjami plenerowymi i portretowymi. Nastąpił przełom w mojej twórczości, gdyż od lat fotografowałam przyrodę i krajobrazy...
Teraz w tą naturę staram się "wpleść" człowieka ;)

Sesje z udziałem ludzi wniosły bardzo wiele do mojej pracy, ale też w ogóle do mojego życia ;) Są dla mnie wyzwaniem, dzięki któremu wzrastam i przełamuję się w wielu rzeczach ;). Bardzo lubię wracać do tych pierwszych sesji... Każda z nich czegoś mnie uczy o fotografii i człowieku, i to właśnie w tym uwielbiam! :D :D :D

Na zdjęciu Anastazja i Marcin 🥰

A dzisiaj spotkałam takiego modela ;)  🐛🐛🐛
11/06/2022

A dzisiaj spotkałam takiego modela ;)
🐛🐛🐛

I oto są! Efekty sesji zdjęciowej w ramach współpracy z Fundacją Maria Magdalena 😊 https://www.facebook.com/fundacjamari...
10/06/2022

I oto są! Efekty sesji zdjęciowej w ramach współpracy z Fundacją Maria Magdalena 😊 https://www.facebook.com/fundacjamariamagdalena
Dziękujemy Oli i Michałowi za wsparcie Fundacji i wspólnie czekamy z wielką radością na narodziny Piotrusia! 🥰
Dziękuję również Paulinie Adamczyk z Fundacji za wsparcie nas swoją obecnością oraz wykonanie pięknego makijażu do zdjęć 🤩

Adres

łódź
Łódź

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Takie Fotografie umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Takie Fotografie:

Udostępnij

Kategoria