29/10/2022
Jak mija Wam jesień? ;) U mnie, w moim sercu i głowie, trochę zmian... mimo, że raczej wiosna jest porą roku, w której dużo osób podejmuje nowe decyzje. Chociaż nie wiem, czy można to nazwać zmianą, a może raczej...przystankiem? Żeby nabrać sił :)
Od pewnego czasu już nosiłam to w sobie, co pojawiało się z bólem, ale gdzieś i przynosiło ulgę, i pewną prawdę o mnie.
Zawieszam działalność fotograficzną w zakresie zdjęć okolicznościowych, związanych z wszelkimi uroczystościami koscielnymi, rodzinnymi, reportaże itp. Kochani, po prostu mam trudny czas i potrzebuję dużego wyciszenia i odpoczynku. Część z Was wie, że wykonuję również zawód medyczny, a dodatkowe zlecenia fotograficzne robię po godzinach. W dodatku moje migreny nie dają za wygraną i dodatkowo wyłączają mnie z pełnej aktywności. Pewne okoliczności spowodowały, że w tym momencie te dodatkowe zlecenia są ponad moje siły. Może nie tyle fizyczne, ale przede wszystkim psychiczne i potrzebuję obecnie raczej wyciszenia, spokoju i przestrzeni na odnalezienie pewnej równowagi. Zdecydowałam więc, że napiszę o tym jasno. Żeby też i siebie trzymać w ryzach, bo ja lubię brać trochę ponad swoje siły ;)
Czy to oznacza, że zupełnie rzucam fotografię? Otóż nie! Raczej będzie mi towarzyszyła, przynajmniej przez pewien czas, w inny, bardziej kameralny, sposób. Od jakiegoś czasu, dzięki Bogu, odkrywam rękodzieło, które leczy moją duszę i które okazało się być "bardzo moje" i trafiło w jakieś moje pragnienia chyba jeszcze z dzieciństwa:) Czasem nawet myślę o tym, żeby zupełnie zająć się tworzeniem, chociaż lubię mój zawód farmaceuty.
Strony Takie Fotografie nie będę blokowała. Cieszę się z rozwoju, przez który przeszłam przez ostatnie dwa lata i ta strona towarzyszyła mi przez ten czas, dlatego nie chciałabym jej usuwać. Poza tym Wasze zdjęcia i wszystkie spotkania oraz sesje bardzo mnie ubogaciły i są mega cennym doświadczeniem :)
Dziękuję zwłaszcza tym osobom, które wspierały mnie w tej pasji i które widzą to coś w moich zdjęciach:-) ja nie kończę niczego, tylko póki co robię mały przystanek;) Odpoczywanie jest ważne:P Naprawdę! :D
Ściskam Was,
Domi