Kamila Kędziora Photography

Kamila Kędziora Photography www.kamila-kedziora.com Tworzymy niewielki zespół fotografów. Reportaż ślubny to opowieść o ludziach, uczuciach i emocjach. Każda sekunda jest niepowtarzalna..

Jeśli szukacie fotografa, który w kreatywny i profesjonalny sposób potrafi uchwycić najpiękniejsze momenty Waszego życia, dobrze trafiliście. Połączenie pierwiastków różnych płci i różnego wieku, wieloletniego doświadczenia i wiedzy z pasją i pomysłowością – pozwala tworzyć nam fotografię nieszablonową i wyjątkową. By zachować je dla Was na zawsze czyste i prawdziwe, unikamy zbędnej ingerencji. Ni

e staramy się kreować rzeczywistości gdyż ta zastana jest najciekawsza. to są Wasze chwile, subtelnie zamknięte okiem naszego obiektywu. Zapraszamy Was do współpracy, czy to podczas Waszego Ślubu, sesji narzeczeńskiej, ciążowej, jak i rodzinnej. Uwiecznimy też Chrzest i Komunię Waszych pociech a do studia zapraszamy na sesję portretową.

Kochani, startujemy z lekkimi, wiosennymi sesjami z okazji Dnia Mamy! Można dla siebie, można dla kogoś. Można na prezen...
30/04/2026

Kochani, startujemy z lekkimi, wiosennymi sesjami z okazji Dnia Mamy! Można dla siebie, można dla kogoś. Można na prezent, można tak po prostu. Zapraszam serdecznie

20/01/2026

W ostanią sobotę mogliście spotkać się z nami na Wedding Planner Day 2026 w Kolumna Park. Wspaniałe wydarzenie, topka branży w jednym miejscu. Masa wystawców, jeszcze więcej odwiedzających. Zobaczcie jak to cudownie wyglądało! 🥰
pl .florystyka.swiatlo .pl .thedancer

Wczoraj miał być ostatni dzień sesji świątecznych, ale wiadomo jak to jest. Popyt rodzi podaż, jestem nieasertywna, takż...
08/12/2025

Wczoraj miał być ostatni dzień sesji świątecznych, ale wiadomo jak to jest. Popyt rodzi podaż, jestem nieasertywna, także zapraszam niedobitków w najbliższy piątek i sobotę :)

Rezerwacje i szczegóły niezmiennie tu: https://bisoustudio.zalamo.com/book #/
A jak się sadzisz na termin w tygodniu albo sesję w domu - to napisz.

Buziaki i pamiętajcie - kto spija ostatki ten piękny i gładki :D

Dzień dobry, Kochani! Śnieg za oknem, grudzień za pasem, w domach nieśmiało zaczynają pojawiać się choinki. Wiecie co to...
26/11/2025

Dzień dobry, Kochani! Śnieg za oknem, grudzień za pasem, w domach nieśmiało zaczynają pojawiać się choinki. Wiecie co to oznacza. Możliwości są dwie: opcja pierwsza to sesja w niewielkim, acz przytulnym studio na peryferiach Łodzi. Druga zaś, to sesja świąteczna w domowym zaciszu. Tak jak chcecie i kiedy chcecie. Cudowna pamiątka i co najważniejsze – czas spędzony z najbliższymi i ze mną 😇

Oba warianty są super, nie ma tu złych wyborów. Na sesję w studio umawiamy się tu: na samym https://bisoustudio.zalamo.com/book na samym dole, w zakładce świątecznej jest przycisk do rezerwacji. Jeśli nie widzisz terminu, który Cię jara – napisz.

A w przypadku sesji w domu, należy napisać lub zadzwonić. Przypominam, że podróżuję ze swoim zestawem gadżetów i dodatków, także nie trzeba mieć domu zatopionego w dekoracjach, choć to oczywiście też w niczym nie przeszkodzi.

Dom czy studio? Buziaki i do zobaczenia! ❄🌲🎁

Kochani - udało się. Scenki na sesje świąteczne gotowe! ❄Rezerwację możecie zrobić tutaj: https://bisoustudio.zalamo.com...
25/10/2025

Kochani - udało się. Scenki na sesje świąteczne gotowe! ❄
Rezerwację możecie zrobić tutaj: https://bisoustudio.zalamo.com/book #/ Trzymamy kciuki, że Wam się spodobają. Wielkie dzięki dla wszystkich którzy zapisali się w ciemno oraz oczywiście dla naszych niezawodnych modelek, które co roku pomagają przeprowadzić jazdę próbną

Cześć Kochani, Zapisy na sesje świąteczne znajdziecie tu:  https://bisoustudio.zalamo.com/book #/ System aktywny, można ...
20/10/2025

Cześć Kochani,

Zapisy na sesje świąteczne znajdziecie tu: https://bisoustudio.zalamo.com/book #/ System aktywny, można śmiało rezerwować. Ruszamy w ostatnią niedzielę października, a kończymy na ostatnim weekendzie grudnia. Sesje odbywają się w weekendy, natomiast jeśli z jakiejś przyczyny zależy Ci na środku tygodnia - daj znać ;) A co do warstwy wizualnej, to będą takie trzy inscenizacje:

Golden Avalanche. Masa ogromnych, złotych bombek, choinki suto przyozdobione tym samym kolorem, sztuczny śnieg, białe dodatki. Mieszanka luzu i elegancji. To zupełna nowość i jednocześnie główna scenka. Szykuje się sztos!

Boho Christmass. Klasyka gatunku. Jest co roku w różnych wersjach i chyba tak już zostanie. Za bardzo podoba się Wam i nam. Tym razem będzie mniejsza, subtelniejsza, lecz niezmiennie klimatyczna i pełna boho akcentów, które trochę już stały się symbolem i znakiem rozpoznawczym Niewielkiego Studia na Peryferiach ;)

Tiny Bordoux. Maleńka scenka portretowa dla najmłodszych modelek i modeli. Bordowe tło, retro-kredens, drewniane dodatki.

Pamiętajcie też, że sesję można sprezentować komuś bliskiemu w formie przepięknego voucheru. Buziaki i do zobaczenia

Kochani, stało się! Grzejemy pierniczkowe blachy i ruszamy z zapisami na sesje świąteczne 2025! 🎁🎄⛄ 🌨 https://bisoustudi...
02/10/2025

Kochani, stało się! Grzejemy pierniczkowe blachy i ruszamy z zapisami na sesje świąteczne 2025! 🎁🎄⛄ 🌨

https://bisoustudio.zalamo.com/book #/

Przycisk do rezerwacji znajdziecie na samym dole w zakładce sesje świąteczne. Trzy przepiękne scenki są już w produkcji i już niebawem Wam je pokażemy. Buziaki i do zobaczenia! 🥰

Tak szykowali się do Swojego ślubu Martyna i Kamil. Lasy, pola, drewniane chałupki, wiatraki.. Co tu nie lubić. Każdy Sł...
08/04/2025

Tak szykowali się do Swojego ślubu Martyna i Kamil. Lasy, pola, drewniane chałupki, wiatraki.. Co tu nie lubić. Każdy Słowianin powinien czuć się w Skansen Bicz jak u siebie :) Niebawem wleci tu więcej fotek z tego cudownego dnia. Po prostu wyszło tyle sztosów, że jakoś trzeba to podzielić i zorganizować ;-) A jak przy organizacji jesteśmy, to tutaj niemal wszystkim zajęła się cudowna i niezastąpiona Magda Krystek z Ślubna Pracownia Dzięki, Kochana. Jak zawsze pełna profeska i zaangażowanie. Nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych realizacji

Takie tam koło szklarni z pomidorkami ;) Zazwyczaj rozsmakowujemy się w sesjach w dniu ślubu. Pobieracie się w tak niesa...
25/03/2025

Takie tam koło szklarni z pomidorkami ;) Zazwyczaj rozsmakowujemy się w sesjach w dniu ślubu. Pobieracie się w tak niesamowitych miejscach, że aż prosi się, aby poczarować w dniu ślubu. Jeśli jednak macie kaprys, wizję lub ochotę na dalszą wyprawę - wszystko da się zorganizować :D Można zrobić też jak te ananaski ze zdjęć: mieć sesję w dniu ślubu, plener innego dnia i jeszcze sesję w Paris. Nie narzekamy, bierzemy to jako komplement :D Dzięki Mordeczki

Szybki wypadzik do Paryża? Nigdy nie mówimy nie 😀 A jak szukasz fotografa na ten lub przyszły sezon - pisz śmiało
22/03/2025

Szybki wypadzik do Paryża? Nigdy nie mówimy nie 😀 A jak szukasz fotografa na ten lub przyszły sezon - pisz śmiało

Adres

Łódź

Telefon

+48502155832

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kamila Kędziora Photography umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Kamila Kędziora Photography:

Udostępnij

Kategoria