26/05/2026
Mama to przede wszystkim kobieta 💖
Dlatego w Dniu Mamy chciałabym, żebyście pomyślały też o sobie. O swoich potrzebach, odpoczynku, szczęściu.
Nie tylko o codziennej bieżączce i bieganinie między obiadem, a kolejnymi obowiązkami.
Dlatego też lubię tak sesje kobiece, podczas których jesteście tylko Wy. Możecie na chwilę się zatrzymać, poczuć się wyjątkowo, pięknie.
Oczywiście bez okazji też można tak się czuć, nie tylko w dniu mamy czy w dzień kobiet 😉
Jeśli marzy Ci się taka sesja — napisz wiadomość 📩