20/03/2026
Márciusban van a két kedvenc Emberkém szülinapja, úgyhogy ezt megörökíteni kimentünk a pusztaságba, a szélbe, hatalmas, tájba nem illő lufikkal 😄 🎈 még éppen nem virágzott semmi, de én ezt a "semmit" is nagyon szeretem. Szoktam mondani tudjátok, hogy nekem csak a jó fények, meg egy kis gizgaz 🌾 kell odakintre a fotózások hátterének 🙃
Végre jön a jó idő lassan, virágzik minden, gyertek fotózzunk együtt🌷