Fanni Bontovics Photography

Fanni Bontovics Photography let's take some photos together of life's little moments that are meant to be captured HU | EN

Leó itt még csak pocaklakó volt, de közben már egy hetes baba lett.🥰Tudom, hogy anya és apa mellett az egész család nagy...
20/04/2023

Leó itt még csak pocaklakó volt, de közben már egy hetes baba lett.🥰
Tudom, hogy anya és apa mellett az egész család nagyon várt téged és abban is biztos vagyok, hogy én is mindig emlékezni fogok a szülinapodra, ugyanis az a helyzet, hogy, igaz pár év különbséggel, de ugyanazon a napon születtünk.😁

́fotózás

season is coming✨
14/04/2023

season is coming✨

hölgyek és urak, hivatalosan is 4 és fél hónapon belül vagyunk🤍within 4 and a half months ladies and gentlemen 🤍Nikon D8...
21/03/2023

hölgyek és urak, hivatalosan is 4 és fél hónapon belül vagyunk🤍

within 4 and a half months ladies and gentlemen 🤍

Nikon D810 | Tamron 28-75mm f/2.8

the countdown has begun ✨
13/03/2023

the countdown has begun ✨

Elsősorban nagyon boldog nőnapot szeretnék kívánni minden hölgynek! 💐Tudom, nem mindenki ünnepli, amit őszintén megértek...
08/03/2023

Elsősorban nagyon boldog nőnapot szeretnék kívánni minden hölgynek! 💐
Tudom, nem mindenki ünnepli, amit őszintén megértek. Sokkal jobb lenne egy olyan világ, ahol ugyanolyan elismerést kapna minden nő az élet MINDEN területén. Ennek ellenére én ünneplem ezt a napot. És nem csak hogy ezt a napot, de a családban mondhatni három napos a nőnap, mivel holnap apa keresztanyukájának szülinapját (és az én névnapomat), 10-én pedig keresztanyukám névnapját ünnepeljük. Nem csak őket, de rengeteg erős nőt mondhatok a barátomnak és családomnak, akikért mind nagyon hálás vagyok, így a tavasszal együtt főként igyekszem őket ünnepelni!

Imádom, ahogy ilyenkor minden kivirágzik és megújul. Mindig is tavasz párti voltam és nekem ez jelenti igazán az év kezdetét, folyamatosan telis tele ünnepelni valóval. Ilyenkor minden az újrakezdésről szól, így jobb időzítés nem is lehetne ehhez a poszthoz sem, ugyanis így 2023-ra sikeresen elmondhatom, hogy végre mostmár tényleg van időm ezzel foglalkozni. 😅

Nincs szakdoga, vizsgák 3 helyen, lakásfelújítás, csak sok-sok terv és cél idénre és hosszútávon, így itt volt az ideje beköszönni és saját magamnak is időt adva újrakezdeni, szóval sziasztok, rég találkoztunk, de ha még nem ismernénk egymást, Fanni vagyok és ezek a képek az egyetlenek ezen a platformon, amiket nem én csináltam, viszont jobban be sem mutathatnák, hogy ki vagyok én.

Ahogy korábban is mondtam, a tavasz számomra a kezdetet jelenti. Ez a poszt pedig a céljaim elérésének kezdetét, ezért is szerettem volna kicsit mesélni, mi és ki van a képek mögött.

Minden képemmel azokat az érzéseket szeretném megörökíteni, amiket a pillanat jelent számotokra. Minden fotón keresztül meg szeretném őrizni azt, akik ti vagytok ugyanúgy, ahogy ez Zolinak sikerült rólam. És nem utolsó sorban kicsit át szeretnék adni nektek magamból is egy kis szeletet és abból, amilyen csodásnak én látlak titeket ebben a nagyvilágban.

Remélem egyszer megismerhetjük egymást személyesen is és készíthetek rólatok pár képet, amit ti is úgy fogtok szeretni, mint én ezeket, de addig is köszönöm, hogy itt vagy és velem tartasz ezen az úton! 🤍

📸: Zoltán Czukor

💍
05/10/2022

💍

hand in hand🤍
01/10/2022

hand in hand🤍

if there is a love story that everyone wants, well THIS is it🥹
20/09/2022

if there is a love story that everyone wants, well THIS is it🥹

Zsófi & Bálint Máris eltelt egy hónap azóta, hogy megtörtént a lánykérés, egy év múlva pedig már csak hetek fognak elvál...
31/08/2022

Zsófi & Bálint

Máris eltelt egy hónap azóta, hogy megtörtént a lánykérés, egy év múlva pedig már csak hetek fognak elválasztani az esküvőjüktől, amit már nagyon várunk.

Mindig nagyon jól esik, amikor barátok kérnek meg fotózni, de ez a fotózás ettől függetlenül is életem egyik legmeghatározóbb fotózása lesz, mégha nem is nagyon volt lehetőség kreatívkodásra.
Zigivel évek óta ismerjük egymást és tényleg nem tudom elmondani milyen jól esett, hogy ehhez a nem is olyan kicsi projekt megvalósításához engem kért meg fotózással kapcsolatban.

Nagyon szeretem őket ketten együtt és el nem tudom mondani milyen izgatott lettem, amikor elkezdett mesélni arról, hogy meg szeretné kérni Zsófi kezét. Aztán megtudtuk, hogy úriemberünk nem hogy elkezdett gyűrűt nézegetni, de saját maga is tervezi! Viszont itt jött az a rész, hogy akkor ki kellene találni, hogyan is történjen a dolog.

Tudni kell róluk, hogy nem nagyon szoktak unatkozni, mostmár hivatalosan is végig járták a Kéktúrát és szerintem ezután sem fognak otthon ücsörögni hétvégente. Ezen a ponton viszont még jó pár szakasz volt előttük és (talán kicsit magától is érthetődő) a terv az lett, hogy az utolsó pecsét helyszíne lesz A helyszín, a mikor pedig augusztus vége, szeptember eleje.

Nos július elején ebből július utolsó hétvégéje lett és Sümeg melletti Sarvaly erdészház. Mivel Zigi úgy szerette volna, hogy Zsófi egészen addig ne tudjon semmit, ameddig a kész képeket meg nem kapják, ezért innentől jött az izgalmas része a sztorinak: hogyan kommandózzunk tőlük pár méterre az erdőben úgy, hogy egy 70-200 mm-es, nem túl kicsi, ellenben elég feltűnő objektív van a gépen, egy hang nélkül és lehetőleg lebukásmentesen.

Mivel még se Hari se én nem jártunk arra, előző este le is mentünk laza 4 órás vonatozással (mivel természetesen mindennek késnie kell) Pestről, aludtunk egyet a közeli kempingben és reggel indultunk is a helyszínre úgy megpakolva, mint két karácsonyfa, hogy biztos minden, ami 1000%, hogy nem fog kelleni is nálunk legyen és legyen plusz 2 óránk kitalálni, hogy tényleg mi is a terv és térerő hiányában Zigihez is időben jusson el minden.

Az erdészek kiváló munkájának hála gyönyörűn kitisztított és kb. 5-10 méterig belátható erdős rész fogadott minket a pecséttel szemben, úgyhogy kellett is az a 2 óra és szerintem pár arra járó túrázó hülyének is nézhetett minket, mire sikerült egy 45°-ban bedőlő fát találnunk, amivel, ha összeolvadtam és kémfilmeket megszégyenítő módon mozogtam mögötte 5 kilós gépet alkarból kitartva, akkor nem volt ANNYIRA feltűnő, hogy ott vagyok.

Ha azonban ez mind nem lenne elég, konkrétan 20 perccel drága párunk érkezése előtt megjelent egy 20 fős, ebből legalább 10 5 év alatti gyerekkel felszerelt baráti társaság, akik annak rendje és módja szerint le is ültek enni a pecsét elé, majd, amikor elmagyaráztuk nekik a helyzetet, legalább voltak olyan kedvesek, hogy arrébb ültek 5 méterrel, hogy azért akkor megvárják, mert tök jó és kíváncsiak (bár innen is köszi nekik, mert picit azért féltünk, hogy véletlenül valaki elszólja magát).

Hari utána fel is ment a kamerát leszámítva minden más cuccal a kis forráshoz, hogy vele még csak véletlenül se találkozzanak és hát a többit innentől pedig igaz nem teljesen tökéletesen, de annál nagyobb szeretettel mutatják a képek és ha bárki kételkedne igen, igen lett a válasz a nagy kérdésre (nem, egy picit se folytak a könnyeim a kamera mögött).🤍

Annyit azért még el kell mondanom, hogy mikor tovább indultak, gondoltam csinálok arról képet, ahogy elsétálnak, úgyhogy szép óvatosan előbújtam, mikor arra lettem figyelmes, hogy kb. futva jönnek visszafelé, így magamat nem sajnálva kb. repültem vissza a fa mögé azzal a gondolattal, hogy ha eddig nem, na akkor most buktunk le, mert hogy normálisan nem lehet egy ilyen "egyenes" fa mögé elbújni, az tény. Viszont, mint kiderült profi kém lennék és Zsófi az előhívott pár kép érkezéséig semmit nem tudott, így egy picit mi is meglephettük a nagy napon, ami leírhatatlanul jó érzés!

Szeretnénk innen is még egyszer gratulálni az eljegyzéshez (bár szerintem minden egyes alkalommal, amikor találkozunk ez meg fog történni) és megköszönni a bizalmat nem csak azért, mert így picit mi is részesei lehettünk, hanem azért is, mert jövőre hivatalosan is én fotózhatom az ő nagy napjukat!🥹🤍

I call it magic✨
10/07/2022

I call it magic✨

Cím

Kecskemét
6000 – 6008, 6044

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Fanni Bontovics Photography új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás

Kategória