Imola Photo Amióta az eszemet tudom imádom a gyerekeket ezért leginkább őket és szüleiket fotózom, de na

Szívvel, lélekkel és mérhetetlen türelemmel azon vagyok, hogy megörökítsem a babáknál a csillogó tekinteteket,az első lépéseket, a fülig érő mosolyokat vagy akár a szülinapokat. De az élet egyéb nagy pillanatait, a gömbölyödő pocakokat, a meghitt esküvőket, a forró csókokat, a szerelmes pillantásokat és a bulit is éppen úgy élvezem lencsevégre kapni. Nagy pillanat bármikor lehet én pedig készen állok, hogy megörökítsem NEKED!

Kedves Családjaim!Nem jelentkeztem még ebben az évben, pedig sokszor elkezdtem ezt a posztot, aztán mégis abba maradt......
31/01/2023

Kedves Családjaim!

Nem jelentkeztem még ebben az évben, pedig sokszor elkezdtem ezt a posztot, aztán mégis abba maradt....de nem tudom húzni tovább a bejelentést....

Eddig minden évben csupa újdonsággal jelentkeztem nektek, rengeteg tervem volt, eszközparkot fejlesztettem, tanfolyamokra jártam, a legnagyobbaktól tanultam, workshopokon vettem részt, a gyerekeim születés után is elég gyorsan visszatértem, de most sajnos egy ideig le kell tennem megint a gépem.

Nagyon nagy baj nincs, de úgy érzem, nem tudom azt a színvonalat hozni, amit én elvárok magamtól, én pedig vagy 100%-osan csinálok valamit, vagy sehogy. Tavaly volt az első év, amikor még december 23-án is retusáltam, pedig megfogadtam, hogy december 15-e után már csak a családomé vagyok. De nem így történt és nem azért mert annyira túlvállaltam magam, hanem azért, mert 3 kisgyerek anyukája vagyok és mindig közbejött valami, ami miatt csúsztam. Leginkább a betegségek szóltak közbe és most is nagyon sokat betegeskednek a gyerekeim. A kicsi 4 napot járt összesen oviba januárban....Ha főállásban dolgoznék valahol, már tuti lapátra tettek volna....Tudom ez természetes ha új közegbe kerülnek a gyerekek, sokat betegek, és majd kinövik. De nekem így nem megy, hogy folyamatosan csúszok az átadásokkal, le kell mondjak fotózásokat, mert lebetegszenek stb. Hatalmas stresszt nyom rám, aminek a családom issza meg a levét. Ezen kívül ez az évünk tartogat pár változást (újabb iskolaválasztás/kezdés, költözés stb.) így most nekem kell hátrébb lépni, saját magamat egy kicsit háttérbe szorítani és a családomat támogatni minden fronton.

De ez csak egy átmenet és remélem pár hónap múlva ha nem is teljes kapacitással de újra kezembe vehetem a gépem. Jelezni fogom nektek!!!

Természetesen akinek utalványa van erre az évre az jelentkezzen nyugodtan, összehozzuk a fotózást:)

Addig is ha van kedvetek csatlakozzatok a Gyerekparadicsom (https://www.facebook.com/groups/1349583008825755/?ref=share_group_link) nevű csoporthoz, amit szintén én hoztam létre, és szuper ötleteket osztunk meg egymás között utazásokkal és gyerekprogramokkal/ helyekkel kapcsolatban.

Mindenkinek hatalmas ölelés!!!

Imola

Tavaly nagyon szerettétek, így idénre is összeállítottam nektek egy kisebb grimaszparádét😜Boldog Új Évet !!!
31/12/2022

Tavaly nagyon szerettétek, így idénre is összeállítottam nektek egy kisebb grimaszparádét😜

Boldog Új Évet !!!

Van aki már szorgosan gyakorol az újévi koncertre🎹🥳-Levi-
28/12/2022

Van aki már szorgosan gyakorol az újévi koncertre🎹🥳
-Levi-

Nálatok is előkerült a kártya pakli? Mi imádjuk és úgy látom Blankáék is :)
27/12/2022

Nálatok is előkerült a kártya pakli? Mi imádjuk és úgy látom Blankáék is :)

Ki ette már degeszre magát? Jelentkezzen!!! :)-Ágiék-
26/12/2022

Ki ette már degeszre magát? Jelentkezzen!!! :)
-Ágiék-

Remélem mindenkinél ilyen meghitt és szép a Karácsony!-Rékáék-
25/12/2022

Remélem mindenkinél ilyen meghitt és szép a Karácsony!
-Rékáék-

Na kinek mit hozott a Jézuska? Egy ilyen kis, piros verdának én is örülnék!!!-Szofi-
25/12/2022

Na kinek mit hozott a Jézuska?
Egy ilyen kis, piros verdának én is örülnék!!!
-Szofi-

🎄Mint minden évben idén is elkészítettem a kis karácsonyi összeállításomat. Sajnos mindenki nem lehet rajta (szülői kéré...
24/12/2022

🎄Mint minden évben idén is elkészítettem a kis karácsonyi összeállításomat. Sajnos mindenki nem lehet rajta (szülői kérésre) de a többség azért igen.
Nagyon Boldog, Sok-Sok Kacajtól Hangos Karácsonyt Kívánok Nektek !!!🎄

Hajnali 5 óra 38 perc van, amikor ezt a posztot írom. 1 órája fent vagyok már. Az Árpád híd, amire minden alkalommal rál...
24/12/2022

Hajnali 5 óra 38 perc van, amikor ezt a posztot írom. 1 órája fent vagyok már. Az Árpád híd, amire minden alkalommal rálátok, amikor a számítógépem előtt ülök, kihalt. Tegnap még nyüzsögtek rajta az autók. Mi is utazunk pár órán belül. Haza. Mert olyan jó, hogy még mehetünk haza a szülői házba!!! És én pont olyan izgatott vagyok, mint gyerekkoromban. De most nem attól, hogy mit fogok kapni, hanem, hogy amit adok annak mekkora sikere lesz.
Úgyhogy most én is leteszem a "lantot". Csomagolok, pakolok összeszedem a "kis" családomat és indulunk. De képek nélkül nem hagylak ám titeket 😜 Előre megszerkesztett posztok következnek a napokban, mert még sok család sorozatát szeretném nektek megmutatni, amivel elmaradtam itt a nagy készülődésben....

-Dóriék-

Nincs karácsony Norci sé Noel nélkül!!!😍
23/12/2022

Nincs karácsony Norci sé Noel nélkül!!!😍

Nagy a készülődés mindenhol? Kittiéknél már igen🎄
22/12/2022

Nagy a készülődés mindenhol? Kittiéknél már igen🎄

A kicsi Szofinak van ám egy sármos bátyja és egy csodálatos anyukája és apukája. Jönnek a családi fotók :)
21/12/2022

A kicsi Szofinak van ám egy sármos bátyja és egy csodálatos anyukája és apukája. Jönnek a családi fotók :)

Cím

Szőlő U
Budapest Iii. Kerület
1032

Telefonszám

+36304383538

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Imola Photo új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Imola Photo számára:

Megosztás

Kategória