31/01/2023
Kedves Családjaim!
Nem jelentkeztem még ebben az évben, pedig sokszor elkezdtem ezt a posztot, aztán mégis abba maradt....de nem tudom húzni tovább a bejelentést....
Eddig minden évben csupa újdonsággal jelentkeztem nektek, rengeteg tervem volt, eszközparkot fejlesztettem, tanfolyamokra jártam, a legnagyobbaktól tanultam, workshopokon vettem részt, a gyerekeim születés után is elég gyorsan visszatértem, de most sajnos egy ideig le kell tennem megint a gépem.
Nagyon nagy baj nincs, de úgy érzem, nem tudom azt a színvonalat hozni, amit én elvárok magamtól, én pedig vagy 100%-osan csinálok valamit, vagy sehogy. Tavaly volt az első év, amikor még december 23-án is retusáltam, pedig megfogadtam, hogy december 15-e után már csak a családomé vagyok. De nem így történt és nem azért mert annyira túlvállaltam magam, hanem azért, mert 3 kisgyerek anyukája vagyok és mindig közbejött valami, ami miatt csúsztam. Leginkább a betegségek szóltak közbe és most is nagyon sokat betegeskednek a gyerekeim. A kicsi 4 napot járt összesen oviba januárban....Ha főállásban dolgoznék valahol, már tuti lapátra tettek volna....Tudom ez természetes ha új közegbe kerülnek a gyerekek, sokat betegek, és majd kinövik. De nekem így nem megy, hogy folyamatosan csúszok az átadásokkal, le kell mondjak fotózásokat, mert lebetegszenek stb. Hatalmas stresszt nyom rám, aminek a családom issza meg a levét. Ezen kívül ez az évünk tartogat pár változást (újabb iskolaválasztás/kezdés, költözés stb.) így most nekem kell hátrébb lépni, saját magamat egy kicsit háttérbe szorítani és a családomat támogatni minden fronton.
De ez csak egy átmenet és remélem pár hónap múlva ha nem is teljes kapacitással de újra kezembe vehetem a gépem. Jelezni fogom nektek!!!
Természetesen akinek utalványa van erre az évre az jelentkezzen nyugodtan, összehozzuk a fotózást:)
Addig is ha van kedvetek csatlakozzatok a Gyerekparadicsom (https://www.facebook.com/groups/1349583008825755/?ref=share_group_link) nevű csoporthoz, amit szintén én hoztam létre, és szuper ötleteket osztunk meg egymás között utazásokkal és gyerekprogramokkal/ helyekkel kapcsolatban.
Mindenkinek hatalmas ölelés!!!
Imola