24/04/2025
Tisztelt Emberek!
Kedves Követőim!
Úgy alakul az életem, hogy a közeljövőben sokatokkal egy ideig biztos nem fogok találkozni. Talán majd egyszer, valahol-valamikor. Na, de nem rég volt húsvét és jobb helyeken búcsúajándékot is szokás adni, így fogadjátok szeretettel a hétfői Alagon készült felvételek nagyfelbontású verzióját.
Amennyiben eddigi munkámat szeretnéd megköszönni, elismerni akkor adományt itt tudsz felajánlani (90 napon belül):
https://4fund.com/hu/f363d2
Előre is köszönöm!
A felvételeket pedig itt éred el:
https://drive.google.com/drive/folders/1DCUawXEZlhiXiVkD4G5tABTO1GeKWfQU?usp=sharing
Minden jót kívánok a továbbiakban!
Vigyázzatok magatokra, szeretteitekre, állataitokra!
Legjobbakat,
Kun Attila