13/06/2026
Ostatnio często fotograficzna ścieżka prowadzi mnie do teatru... Kocham! Szczególnie "od kuchni", a potem na deser - spektakl. Czwartkowe "Damy i Huzary" w Teatr_ Żelazny w Katowicach. Lekko, z niebywałym humorem i uwielbianym przeze mnie, dystansem. Iwona Buksińska bardzo dziękuję za zaproszenie!