Markowa fotografia

Markowa fotografia Jestem Karolina, uwielbiam ludzi i robię zdjęcia w mega luźnej, swobodnej atmosferze. Kupuj online na: www.markowafotografia.pl

Umów się na sesję i zobacz siebie tak, jak zawsze chciałaś - silną, piękną i pewną siebie.

Jakąż mi piosenkę zaproponowałeś drogi algorytmie! O  rozmawiałyśmy z Zuzą podczas naszej wspólnej sesji. O słowach, któ...
06/05/2026

Jakąż mi piosenkę zaproponowałeś drogi algorytmie! O rozmawiałyśmy z Zuzą podczas naszej wspólnej sesji. O słowach, które wylały się w jej stronę za odsłonięty brzuch w koszulce Cancer Fighters.

Myślę sobie, że kochanie siebie jest dzisiaj równie ważne, co trudne. Wielu osobom wydaje się, że mają prawo nas oceniać, porównywać i rozliczać chociażby za wygląd. Nie mają. Zresztą o tym sobie jeszcze niebawem porozmawiamy 🙌

Zuzie dziękuję za wspólny czas i na pewno jeszcze niejedno z tej sesji się tu jeszcze pojawi.
Ściskam i życzę pięknego dnia!

A Ty? Jakie masz zdanie na temat obróbki?
02/05/2026

A Ty? Jakie masz zdanie na temat obróbki?

18/04/2026

Posłuchaj, jeśli masz jakieś obawy związane z byciem fotografowaną 💕

Wczoraj pokazałam Wam zdjęcia, które powstały w ramach charytatywnego projektu „Lubię Ją.”, a dziś posłuchajcie co mówią jego uczestniczki o naszej sesji

To było raptem 30 minut dla każdej z nich, a i tak każda wyszła z pięknymi zdjęciami na krześle, które jest symbolem projektu i… zdjęciach portretowych w przestrzeni studio, bo był na to czas 🤯 może i było intensywnie, ale jak widać się DA 🥰 a najważniejsze to zadowolony Klient 😃

Ściskam Was dziewczyny, wspaniała robota!! Dziękuję za Wasz czas, energię, jesteście najlepsze 💕

17/04/2026

Nic nie zapowiadało, że użyję mojego tekstu i piosenki, którą stworzyłam kilka miesięcy temu przy pomocy AI (kiedyś to nagram!) do tego projektu. Nawet go wtedy nie planowałam! Zobaczcie i posłuchajcie same - pasuje idealnie! 👌

Dziewczyny: .skiba .d97 .x & Anna i Kasia (brak IG)

💕 Dziękuję Wam bardzo za zaufanie i udział w projekcie. To był piękny, wzruszający dzień, który na długo zostanie w mojej pamięci i pewnie powstanie z tego jeszcze niejeden materiał. Mam nadzieję, że będziemy mogły zobaczyć się w przyszłości na wystawie tych prac, jednak nie to jest najważniejsze.

💕 Przez „Lubię Ją.” chciałam przypomnieć o tym, o czym na co dzień nie myślimy. Każda z nas ma kompleksy. Gorsze i lepsze dni. Potrafimy z łatwością wskazać swoje wady, mankamenty, czujemy się niewystarczające, a tak rzadko zadajemy sobie pytanie: CO W SOBIE LUBIĘ? Cieszę się, że mogłam skłonić Was do refleksji i z Waszą pomocą przekazać cegiełkę na rzecz Fundacji .

W tym miejscu chciałam podziękować również za wpłatę cegiełki, mimo że ostatecznie nie mogła wziąć udziału w sesji.

💕 Tym projektem, gdzie SAMA, jednego dnia spotkałam się z Wami chciałam też pokazać, że bez retuszu, filtrów, bez wielu godzin na planie i asystentów od światła i Bóg wie czego jeszcze - JESTEŚCIE PIĘKNE. Tu i teraz jesteście wystarczające i wartościowe.

Bądź dla siebie dobra. Zawsze. Jeśli masz trudność w dostrzeganiu tego na dzień - zapraszam Cię do spojrzenia na siebie z innej perspektywy podczas spotkania w moim studio. Ofertę sesji znajdziesz na mojej stronie - link w bio

Ściskam,
Karo
🩷🩷🩷

15/04/2026

Nie chcę Ci sprzedać mojego kursu, bo nawet nie mam go w swojej ofercie. Piszę to jako przedsiębiorca po kilku dobrych, płatnych kursach, który miał świetne wyniki, które NAGLE spadły i chciałam zapytać czy masz podobne obserwacje.

Ostatnio podobnie jak Tobie wyświetlił mi się monit dotyczący personalizacji reklam. Na marginesie - zwróć uwagę, że gdy jako reklamodawca wybierzesz reklamy mniej spersonalizowane utracisz możliwość umieszczania własnych (tu pada określenie: “zostanie ograniczona”, ale w moim przypadku po prostu przestały być wyświetlane, więc byłam zmuszona do zmiany tej opcji na reklamy spersonalizowane)

Wracając jednak do odbiorcy -na logikę - jeśli Twoja grupa docelowa, Twoi odbiorcy nie wyrażają zgody na personalizowane reklamy (i nie muszą, bo nie są przedsiębiorcami, nie puszczają swoich reklam, a umówmy się: kto świadomie chciałby podawać swoje dane do ich dalszego wykorzystania?) to Twoje skrupulatne ustawienia targetu np. po zainteresowaniach przestało mieć jakikolwiek sens.

👉 Daj znać w komentarzu czy coś faktycznie jest na rzeczy, czy muszę poszukać głębiej.

Ja zamierzam dalej robić swoje i robić to, co potrafię zrobić najlepiej, czyli spotykać się z Wami na sesjach kobiecych, czy wizerunkowych przy kawce, rozmowie i ogromie śmiechu. Kocham te spotkania 1:1 😍 Jeśli chcesz spędzić razem trochę czasu, albo poznać mój styl pracy - zaobserwuj - będzie mi ogromnie miło 🩷

Reklama w Internecie, Marketing online, Jak ustawić reklamy, Skuteczne reklamy, Biznes online, Marka osobista

To jak? Chcecie oglądać więcej zdjęć, czy Wam nie pokazywać? 🤭🙃Człowiek tak się skupia na tym marketingu, że zapomina o ...
11/04/2026

To jak? Chcecie oglądać więcej zdjęć, czy Wam nie pokazywać? 🤭🙃

Człowiek tak się skupia na tym marketingu, że zapomina o najważniejszym. Cieszę się, że stworzyłam ten formularz i już teraz dziękuję za Wasze odpowiedzi 💜 Jest jeszcze aktywny, a tym samym nadal macie szansę na zgarnięcie darmowej sesji 👉 link zostawiam na stories 💜

Ściskam i życzę Wam cudownego weekendu!

Na zdjęciach

W tym roku spotykamy się nie tylko na zdjęciach, ale też kawie/ herbacie i kawałku ciacha. Wydłużyłam czas sesji w porów...
07/04/2026

W tym roku spotykamy się nie tylko na zdjęciach, ale też kawie/ herbacie i kawałku ciacha. Wydłużyłam czas sesji w porównaniu do zeszłego roku, bo… no właśnie - najważniejszy jest CZAS 💜

Ten razem i pamiątka, która zostanie z Wami na ZAWSZE 🥰 Nie chodzi o jakieś wielkie rzeczy, w zasadzie wprost przeciwnie - drobne gesty, które złapię dla Was, podobno całkiem nieźle mi to wychodzi 🤭🫶

Jeśli szukasz prezentu dla swojej mamy lub chcesz stworzyć pamiątkę ze swoim dzieckiem pewnie zainteresuje Cię fakt, że sprzedaż mini-sesji z okazji Dnia Mamy już ruszyła 💜

Kiedy?
👉 3 lub 30 maja

Gdzie? 📌
Będzin, 12 km od Katowic a dokładniej moje studio tj. .bedzin

Pakiety w cenie 390 zł lub 490 zł znajdziesz i wygodnie zarezerwujesz online na markowafotografia.pl

PS. Jest 8 miejsc, nie czekaj i przejdź na stronę 🙌

Adres

Zabrze

Telefon

+48506667455

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Markowa fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Markowa fotografia:

Udostępnij

Kategoria