17/05/2026
A kiedy nie biegałam po sadzie to byłam na kilku komuniach :)
Nie zapominajcie, że towarzysze Wam i w takich momentach .
Jeśli ktoś chce się ze mną spotkać w maju albo w czerwcu to naprawdę się spieszcie bo nie wiem czy znajdzie się jedno miejsce.