02/10/2025
Były już Włochy to teraz czas na Teneryfę 🌴Piękna rodzinka, ocean w tle i trochę promyczków zachodzącego słońca ☀️ Tylko tyle i aż tyle, żeby powstało kilka magicznych kadrów✨
Sesja na szybko, ale z tych trudniejszych- bo na kamieniach, bo dzieci się rozbiegały, bo muszelki i kraby takie fajne, bo słońce raz jest, a raz nie ma🙈
No i połączenie sesji rodzinnej z kobiecą też do łatwych nie należy, ALE znalazłyśmy chwilę, żeby ta piękna MAMA też mogła poczuć się wyjątkowo i pięknie tak po prostu - sama ze sobą 🌸 No i mamy to!
To moja pierwsze sesja na Teneryfie i mam nadzieję że nie ostatnia 😇
A na wiosnę szykuje się coś wyjątkowego...zabiorę Was w miejsce, gdzie słońce zachodzi równie pięknie ✨ Będzie dużo miłości, ogrom cudownych emocji i masa pięknych kadrów 🤩🤫 Już przebieram nóżkami! 🥰
See you 🫶