21/09/2022
Czasem warto stanąć po tej drugiej stronie obiektywu 😊
Witajcie :)
Nazywam się Ola i kocham robić zdjęcia. Zapraszam do umawiania się na sesje zdjęciowe.
Wroclaw
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Obiektywem opowiedziane umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.