13/06/2026
Hej hej !
Miało być nagranie ale nagrać siebie jak chodzi o kogoś kogo znam , graniczy z cudem 🫣.
Także wlatuje post pisany.
Kochani!
Już 21 czerwca zapraszam was na festyn dla Oliwiera!
Będzie masa atrakcji dla Was !
A w nich między innymi będziecie mogli spotkać także i mnie ❤️
Będę miała swoje stoisko z delikatną sceneria idealną na zdjęcia rodzinne i dziecięce ❤️
Akcja taka sama jak organizuje co roku w marcu u mnie w studio :)
Ale przypomnę:
- 1 ujęcie - min. 30zł do skarbonki dla Oliwiera
- maksymalnie 3 ujęcia na rodzinę
- obrobione zdjęcia wyślę na maila lub wyślę linkiem na numer telefonu ❤️
Także wpadajcie do Barchlina !
Bo razem możemy więcej !
Każda pomoc się liczy !
Dobro zawsze wraca !
Do zobaczenia !
Ps. Udostępnij! Aby jak najwięcej osób dowiedziało się o festynie ❤️
Ps. W komentarzu dodam link do grupy festynowej ❤️