31/03/2026
Dzień dobry, mamy WTOREK i to jest PIĘKNY DZIEŃ !
Pamiętacie jak Wam ostatnio opowiadałam, o tym, że to o czym myślę, w jakiś dziwny sposób się dzieje ?
To dziś opowiem Wam o sytuacji, która potwierdza to po raz kolejny :D
Czasem sama się zastanawiam jak to działa...
Tymczasem: spójrzcie jeszcze raz na Majunię.
Kocham te roczkowe sesje