Fotografia Paulina Pukacka

Fotografia Paulina Pukacka Od brzuszka do maluszka
Sesje:
🔸ciążowe
🔹dziecięce
🔸urodzinowe
🔹rodzinne
❤ Zatrzymaj ze mną czas❤ Zapraszam na sesje zdjęciowe !

Oferuje miłą atmosferę, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Dzień dobry, mamy WTOREK i to jest PIĘKNY DZIEŃ !Pamiętacie jak Wam ostatnio opowiadałam, o tym, że to o czym myślę, w j...
31/03/2026

Dzień dobry, mamy WTOREK i to jest PIĘKNY DZIEŃ !
Pamiętacie jak Wam ostatnio opowiadałam, o tym, że to o czym myślę, w jakiś dziwny sposób się dzieje ?
To dziś opowiem Wam o sytuacji, która potwierdza to po raz kolejny :D
Czasem sama się zastanawiam jak to działa...
Tymczasem: spójrzcie jeszcze raz na Majunię.
Kocham te roczkowe sesje

Dzień dobry! 🌸Urodzinowy poniedziałek – zaczynamy!
30/03/2026

Dzień dobry! 🌸
Urodzinowy poniedziałek – zaczynamy!

Wiecie, co jest NAJLEPSZYM elementem sesji urodzinowej?ZDECYDOWANIE KĄPIEL ! (Torciki też mają swoje zasłużone miejsce –...
27/03/2026

Wiecie, co jest NAJLEPSZYM elementem sesji urodzinowej?
ZDECYDOWANIE KĄPIEL !
(Torciki też mają swoje zasłużone miejsce – dzieci je uwielbiają! 🎂)

A jeśli zastanawiałaś się kiedyś, czy taka sesja jest dla malucha trudna – nie martw się! Całość trwa około 45 minut, a tempo zawsze dopasowujemy do potrzeb małego jubilata.

Zapraszamy na niezapomniane zdjęcia pełne uśmiechu i słodkich chwil! 📸

PS. Kokardkowa scenka skradła Wasze serce a ja mam jeszcze sporo nowości w zanadrzu.

Dzień dobry Kochani! 🤍🌸Mam dla Was świetną wiadomość!Jeśli nie udało się załapać na sesję w przedszkolu – nic straconego...
27/03/2026

Dzień dobry Kochani! 🤍🌸

Mam dla Was świetną wiadomość!
Jeśli nie udało się załapać na sesję w przedszkolu – nic straconego! 😊

Zapraszam Was serdecznie na wiosenno-letnie sesje w studio☀️
Przygotuję dla Was dwie piękne scenerie, a to Wy decydujecie, ile ujęć wybierzecie – bez pakietów, bez presji.

📸 Płacicie tylko za zdjęcia, które pokochacie

Dzień dobry ! Jak tam Wasz weekend? U mnie dziś leniwy dzień. Nawet obiadu nie chciało mi się robić, więc poratowałam si...
15/03/2026

Dzień dobry !
Jak tam Wasz weekend?
U mnie dziś leniwy dzień.
Nawet obiadu nie chciało mi się robić, więc poratowałam się zapasem rosołu z zamrażarki.
Korzystając z okazji, że Julia odsypia wczorajszą imprezę wpadłam na chwilkę by pokazać Wam kolejny warsztatowy kadr.
I chociaż kocham studio to coraz bardziej tęsknię za plenerami.
Ale podobno w środę i czwartek pogoda ma być piękna więc szczerze liczę na to, że uda mi się zaliczyć pierwsze plenerowe zdjęcia

Dzień dobry w piątek!Za oknem cudowna pogoda, ale zanim pojawią się tu cieplutkie plenerowe kadry wróćmy jeszcze wspomni...
13/03/2026

Dzień dobry w piątek!

Za oknem cudowna pogoda, ale zanim pojawią się tu cieplutkie plenerowe kadry wróćmy jeszcze wspomnieniami do zimowych warsztatów u Nieulotne.

Dziś zdecydowanie dzień z cyklu „spodziewaj się niespodziewanego”. Od rana wszystko wywrócone do góry nogami, więc w sumie sama jestem ciekawa, jak ten dzień się skończy. Jedno wiem na pewno – pilnie potrzebuję kawy ☕

Lecę więc ją zrobić, a Wam życzę cudownego popołudnia!

PS ! PRZYPOMINAM, że jeszcze tylko DZIŚ i JUTRO możecie zgłosić swoją chęć zgarnięcia sesji za 10zł a co najważniejsze : MOŻECIE POMÓC MAŁEMU FRANKOWI w walce o sprawność https://www.facebook.com/photo/?fbid=1548021180662772&set=a.451831216948446

ZAPRASZAM !
NIECH DOBRO SIĘ NIESIE

Kochani! 🤍Tak jak wspominałam – mam dziś dla Was wyjątkową akcję.3 lata temu na świat przyszedł mały Franuś – oczko w gł...
09/03/2026

Kochani! 🤍

Tak jak wspominałam – mam dziś dla Was wyjątkową akcję.

3 lata temu na świat przyszedł mały Franuś – oczko w głowie swoich rodziców i bardzo dzielny chłopiec, który każdego dnia razem z nimi walczy o swoją sprawność.
Dziś my również możemy pomóc w tej walce.

Zapraszam Was do udziału w wyjątkowym losowaniu – pomagając, możecie wygrać wymarzoną sesję zdjęciową.

Zasady są bardzo proste:
Wpłacacie minimum 10 zł na konto Franka, a ja za każde 10 zł przekazuję jeden los do losowania.

10 zł = 1 los
20 zł = 2 losy
30 zł = 3 losy itd.

PIENIĄŻKI WPŁACAMY TU ->
https://www.siepomaga.pl/franciszek-bakiewicz

WAŻNE ! POTWIERDZENIE WPŁATY NALEŻY WKLEIĆ W KOMENTARZU. Przy okazji możecie zaprosić i oznaczyć kolejne osoby- niech też spróbują

Dzień dobry w poniedziałekDZIEŃ DOBRY W MARCU !Jery, jak ja się cieszę !Bo co jak co ale IDZIE WIOSNA, bo do wakacji cor...
02/03/2026

Dzień dobry w poniedziałek
DZIEŃ DOBRY W MARCU !
Jery, jak ja się cieszę !
Bo co jak co ale IDZIE WIOSNA, bo do wakacji coraz bliżej ( 😂 ) Bo w końcu wraca F1 (chociaż nie wiem jak ogarnę ten weekend skoro chłopcy jeżdżą w Australii... ).
Dziś wszystko wydaje się być piękne

Dzień dobry w piątek! 🤍W weekend wchodzimy z piękną Agatą i ogromną dawką kobiecej energii. Tej jedynej i wyjątkowej : z...
27/02/2026

Dzień dobry w piątek! 🤍
W weekend wchodzimy z piękną Agatą i ogromną dawką kobiecej energii. Tej jedynej i wyjątkowej : związanej z najpiękniejszym oczekiwaniem.

Ostatnie tygodnie to prawdziwy maraton sesji ciążowych i kobiecych… ale od marca wracają Wasze ukochane sesje roczkowe! 🎂

I to nie byle jakie…
Będą baloniki z helem unoszące się pod sufit, będą słodkie torciki do małych rączek, będą króliczki, misie i jednorożce 🧸🦄
Będzie śmiech, trochę kremu na nosku i te spojrzenia, które chce się zatrzymać na zawsze.

Jeśli Wasz Maluszek kończy roczek wiosną lub latem — to najlepszy moment, żeby zarezerwować termin 🤍
Miejsca jak zawsze znikają szybciej, niż myślicie.

Nie mogę się doczekać. Będzie miękko, pastelowo i absolutnie cudownie.

Kto świętuje w tym roku pierwszy roczek? 🎈

Dzień dobry po długiej przerwie ! Przyznam, że dawno nie cieszył mnie tak powrót do pracy. Po poniedziałkowej wizycie u ...
26/02/2026

Dzień dobry po długiej przerwie !
Przyznam, że dawno nie cieszył mnie tak powrót do pracy.
Po poniedziałkowej wizycie u dentysty zmiotło mnie na 3 dni. Na szczęście dziś w końcu mogłam wyjść z łóżka bez podwójnej dawki leków przeciwbólowych. A że za oknem świeciło piękne słońce uznałam to za dobry znak i sygnał, że dziś w końcu będzie lepiej.
Tego się trzymam i przychodzę do Was ze zdjęciem pięknej Agaty, która oczekuje na pojawienie się na świecie kolejnego maleńkiego serduszka

Dobry wieczór w sobotę !
21/02/2026

Dobry wieczór w sobotę !

Dzień dobry ! Mamy niedzielę a to oznaca, że jestem gdzieś w trasie :) Jednak żeby nie zostawić Was z niczym, postarałam...
15/02/2026

Dzień dobry !
Mamy niedzielę a to oznaca, że jestem gdzieś w trasie :)
Jednak żeby nie zostawić Was z niczym, postarałam się zaplanować posty na ten tydzień. Teraz się okaże czy mi wyszło ;)
Zostawiam Was z ostatnim kwiatowym zdjęciem Agaty.
Jestem zakochana w tej sesji i niedługo, zobaczycie kolejne cuda jakie powstały...

Adres

Księdza Górnego 1b/4
Włoszakowice
64-140

Telefon

+48796443850

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Fotografia Paulina Pukacka umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria