Sachajdak Fotografia

Sachajdak Fotografia 15 lat z aparatem, ponad 1.300 realizacji. Prawdziwe emocje, światło i ludzie - to język mojej opowieści.
(1)

Włocławek potrafi! 📈 Pojechałem dzisiaj do naszego Inkubatora Przedsiębiorczości na konferencję "Włocławek - miasto dla ...
11/06/2026

Włocławek potrafi! 📈

Pojechałem dzisiaj do naszego Inkubatora Przedsiębiorczości na konferencję "Włocławek - miasto dla innowacyjnego biznesu", i spotkałem tam całą masę znajomych. Aparat wziąłem ze sobą tak z przyzwyczajenia, i w zasadzie długo w torbie na swój czas nie czekał - nie mogłem się oprzeć pokusie wykonania kilku zdjęć na evencie.

Gorące pozdrowienia dla wszystkich napotkanych znajomych i przyjaciół, ze szczególnym uwzględnieniem tych z Support Stowarzyszenie Przedsiębiorców

Ja wiem że dla ALGORYTMU to nie ma sensu, ale nieważne. Wstawiam jeszcze jedno dzisiaj, bo mogę!Krzyżówki, kwiecień 2026...
03/06/2026

Ja wiem że dla ALGORYTMU to nie ma sensu, ale nieważne. Wstawiam jeszcze jedno dzisiaj, bo mogę!

Krzyżówki, kwiecień 2026.

Ostatnio zmieniłem na body tryb pomiaru światła, z wielosegmentowego na centralny ważony uśredniony. Niby nic, niby tylk...
03/06/2026

Ostatnio zmieniłem na body tryb pomiaru światła, z wielosegmentowego na centralny ważony uśredniony. Niby nic, niby tylko kwestia pomiaru, a jednak impact duży. Muszę tylko pamiętać, żeby prześwietlać wskazania o jakąś 1/3, bo trochę się nawyciągałem z cieni. Z drugiej strony zawsze lepiej niedoświetlić 😄

Jak to mówimy w Support Stowarzyszenie Przedsiębiorców: mikrozmiany - makroefekty 😎

Zdjęcie oczywiście z ukochanej Osada Popowo - piękny zakątek 💚

I właśnie takiej wspaniałej zabawy z okazji Dnia Dziecka życzę wszystkim  😄📷🤍
01/06/2026

I właśnie takiej wspaniałej zabawy z okazji Dnia Dziecka życzę wszystkim 😄📷🤍

Sezon komunijny w pełni, warto więc wrzucić jakiegoś streecika z tej okazji 📷 Wczoraj co prawda tylko zdjęcia na jednej ...
18/05/2026

Sezon komunijny w pełni, warto więc wrzucić jakiegoś streecika z tej okazji 📷

Wczoraj co prawda tylko zdjęcia na jednej komunii oraz dekoracje na czterech salach, za to w ubiegłym tygodniu byłem przed jednym kościołem, oraz na trzech przyjęciach 😄 Nie ma nudy!

Testuję nowy kolor 😎Od dawna chodził za mną taki vibe! Zbliża się lato, więc na outdoorowe, słoneczne kadry powinien usi...
05/05/2026

Testuję nowy kolor 😎
Od dawna chodził za mną taki vibe! Zbliża się lato, więc na outdoorowe, słoneczne kadry powinien usiąść pięknie. Jako, że mam masę pracy, to naturalnie wybrałem najbardziej rozsądną opcję: chwilową ucieczkę w suwaki w Lightroomie 📷

Kreatywna prokrastynacja w pełnym słońcu. 😄

Pewnie część z Was słyszała już ode mnie, że w fotografii jedną z najpiękniejszych rzeczy jest poznawanie ludzi i zagląd...
04/05/2026

Pewnie część z Was słyszała już ode mnie, że w fotografii jedną z najpiękniejszych rzeczy jest poznawanie ludzi i zaglądanie w miejsca, do których normalnie raczej się nie trafia.

Tym razem miałem możliwość wejścia na ponad 30-metrową konstrukcję w przemysłowej części miasta. Żeby dodać zdjęciom trochę charakteru wybrałem się tam w najbardziej malowniczej porze dnia, czyli o wschodzie słońca, a na górę wtargałem tyle sprzętu, że ważył zdecydowanie więcej niż zdrowy rozsądek 😄

Kiedy kolory z niebieskich zaczynały się robić złote, pomyślałem że faktycznie było warto. No okej, do ideału mogłoby być jeszcze trochę malowniczej mgiełki na dole :-D

Jestem ciekaw, które zdjęcie najbardziej Was zatrzymało? 📷

Pobudka co prawda o 4:20, ale zdjęcia o wschodzie słońca są bezcenne. Będzie więcej, na razie tylko jedno, i idę spać 📷
30/04/2026

Pobudka co prawda o 4:20, ale zdjęcia o wschodzie słońca są bezcenne. Będzie więcej, na razie tylko jedno, i idę spać 📷

No, cześć! 😎Dziś wrzucam kilka wybranych kadrów z realizacji, którą miałem przyjemność wykonać kilka tygodni temu dla in...
28/04/2026

No, cześć! 😎

Dziś wrzucam kilka wybranych kadrów z realizacji, którą miałem przyjemność wykonać kilka tygodni temu dla inwestycji Słowackiego 42 w Ciechocinku.

Zdjęcia cieszą mnie podwójnie, bo to kolejna współpraca z firmą deweloperską ER-BRUK. Kilka lat temu fotografowałem dla Nich pięknie ułożoną kostkę brukową w kilkunastu lokalizacjach, a teraz spotkaliśmy się ponownie, tym razem przy fotografii nowoczesnej architektury mieszkaniowej.

Takie realizacje lubię robić w trybie hybrydowym: trochę szerokiego planu, trochę detalu, trochę drona, trochę geometrii i światła. Architektura lubi porządek, rytm, proste linie i minimalizm, a ja, jak pewnie wiecie, mam do prostych linii słabość, i to niemałą - sam mam świadomość, że na warsztatach mówię o tym bardzo często 😄

Było trochę pracy z kadrem, sporo prostowania perspektywy oraz czyszczenia zawartości balkonów, przecież osiedle jest w trakcie zasiedlania.

Efekt? Jestem bardzo zadowolony z tego, co udało się przygotować.
Zobaczcie kilka kadrów z tej realizacji 📷

To zdjęcie powstało, kiedy rozmawiałem z Klientem przed salą, przed imprezą. Oczywiście do reportażu nie trafi, ale jedn...
20/04/2026

To zdjęcie powstało, kiedy rozmawiałem z Klientem przed salą, przed imprezą. Oczywiście do reportażu nie trafi, ale jednak pokazuje, że warto wypatrywać kadrów w każdym momencie. Nie ma zmiłuj! 😄

Miłego dnia 🙂

Adres

Aleja Jana Pawła II 143
Włocławek
87-800

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Sachajdak Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria