01/02/2026
4 lata minęło.. nawet nie wiem kiedy 🙈
Dokładnie pamiętam moment decyzji, dzień, w którym postanowiłam, że to jest odpowiedni czas na otworzenie własnego studia fotograficznego. Ten strach, ten stres, ta niepewność, ludzie dopiero wracali do siebie po dwóch latach epidemii, więc startowałam w trudnym momencie 🙈
Ale po 4 latach mogę śmiało powiedzieć, że było warto! Osiągnęłam więcej niż marzyłam, na swoim koncie mam ponad 400 wykonanych sesji 🥹 tyle osób mi już zaufało 🥹 nie zatrzymuję się! Idę dalej!
W kolejnym poście napiszę więcej o nowościach 🤭 a tymczasem ogłaszam urodzinowe promo 🥳 TYLKO dziś umówione sesje w pakiecie maxi macie -4…0% 😍 więc tak jak wspominałam, jeśli w miesiącach (luty, marzec, kwiecień) planujesz jakąkolwiek sesję to umów ją dziś w mega promocji 😎 wpadłam na ten pomysł wczoraj, nie planowałam niczego, ale co mi tam 🤭 nie spodziewałam się, że przetrwam na rynku tyle lat, więc promocja się należy 😄
To co? Wszystkiego najlepszego dla mnie, mojego studia, mojego biznesu i Waszych zdjęć 🤍📸