Klaudia Karczmarz Photography

Klaudia Karczmarz Photography Specjalizuję się głównie w fotografii rodzinnej i ślubach tworząc pełne emocji wspomnienia, które budują więzi i zatrzymują ulotne chwile z dziećmi.
(1)

Realizuję też inne sesje, zawsze dbając o to, by oddać Waszą historię i naturalne emocje. ♥️

Są takie dni, w których wszystko idzie nie tak, jak planujesz. Takie, w których masz więcej pytań niż odpowiedzi i więce...
05/04/2026

Są takie dni, w których wszystko idzie nie tak, jak planujesz. Takie, w których masz więcej pytań niż odpowiedzi i więcej wątpliwości niż pewności. Ale właśnie w tych dniach dzieje się najwięcej. Każdy dzień czegoś uczy. Pokazuje, gdzie jesteś, kim jesteś i w którą stronę chcesz iść. Czasem to niewygodne. Czasem trudne do zaakceptowania. Ale potrzebne.
Poznajesz siebie. Nie tylko tę silną wersję, ale też tę zmęczoną.

Nie zawsze mam w sobie 100% pewności. Ale mam w sobie decyzję, żeby iść dalej. Nawet małymi krokami.
Staram się patrzeć do przodu z dobrą myślą.
Bo wiem, że każdy dzień, nawet ten ciężki, przybliża mnie do miejsca, w którym chcę być.
I to mi wystarcza, żeby się nie zatrzymać.

Życzę Wam w te Święta Wielkanocne spokoju w głowie, odwagi w sercu i tego, żeby wszystkie wątpliwości powoli znajdowały swoje odpowiedzi.
Niech to będzie czas nowego początku ☺️🐇

Czasami wystarczy jeden mały obrazek, żeby zatrzymać cały świat na chwilę… 🤍To taki moment między „już wiemy” a „jeszcze...
20/03/2026

Czasami wystarczy jeden mały obrazek, żeby zatrzymać cały świat na chwilę… 🤍

To taki moment między „już wiemy” a „jeszcze nie możemy przytulić”… pełen czułości, ekscytacji i tej pięknej niepewności 👩‍🍼

Stworzyłam dla was pakiet ,,Pakiet Brzuszek i Maluszek”

Najpierw spotykamy się na sesji ciążowej, spokojnej, w której możecie poczuć się swobodnie 🤍

A potem wracacie już z maluszkiem 👶
Na sesję noworodkową, delikatną, naturalną i dopasowaną do Was.

Jeśli decydujecie się na taki pakiet, to na drugą sesję macie ode mnie -20% ✨

To piękna pamiątka. Od oczekiwania do momentu, kiedy jesteście już razem 💛
Napiszcie do mnie wiadomość ☺️

Hej 🤍Piszę do Was, bo ten czas ciąży naprawdę szybko mija…I zanim się obejrzycie, wszystko się zmienia  a wspomnienia zo...
17/03/2026

Hej 🤍

Piszę do Was, bo ten czas ciąży naprawdę szybko mija…
I zanim się obejrzycie, wszystko się zmienia a wspomnienia zostają tylko w głowie i w telefonie

Dlatego stworzyłam coś, co pozwala zatrzymać ten moment na dłużej 🤗

📸 Pakiet Brzuszek i Maluszek

Najpierw spotykamy się na sesji ciążowej, spokojnej, kobiecej, w atmosferze, w której możecie poczuć się swobodnie 🤍

A potem wracacie już z maluszkiem 👶
Na sesję noworodkową, delikatną, naturalną i dopasowaną do Was

Jeśli decydujecie się na taki pakiet, to na drugą sesję macie ode mnie -20% ✨

To piękna pamiątka. Od oczekiwania do momentu, kiedy jesteście już razem 💛

Jeśli czujecie, że to coś dla Was, napiszcie do mnie 💌

Czasem wszyscy trochę martwią się o pogodę… a potem okazuje się, że wcale nie było potrzebne idealne słońce. ☁️Ta sesja ...
05/03/2026

Czasem wszyscy trochę martwią się o pogodę… a potem okazuje się, że wcale nie było potrzebne idealne słońce. ☁️

Ta sesja ślubna była naprawdę przepiękna. Było sporo chmur, ale właśnie dzięki temu zdjęcia wyszły niesamowicie klimatyczne.☺️ Spokojne, miękkie, pełne miłości i takiej prawdziwej bliskości.

To tylko pokazuje, że piękne kadry można stworzyć o każdej porze roku i przy każdej pogodzie. Najważniejsze są emocje między dwojgiem ludzi.

A tutaj zdecydowanie ich nie brakowało. 💛

Studniówka 🤍Ale to była noc… naprawdę. Tyle energii w jednym miejscu dawno nie widziałam! Było głośno, radośnie, momenta...
26/02/2026

Studniówka 🤍

Ale to była noc… naprawdę. Tyle energii w jednym miejscu dawno nie widziałam! Było głośno, radośnie, momentami totalnie szaleńczo, a jednocześnie z taką klasą i elegancją, że aż miałam ciarki z Wiktoria Nowicka podczas poloneza i walca.

I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy pokazało, jak się bawi młodość z charakterem. Widać było dumę, jedność i tę niesamowitą energię, którą macie jako szkoła.

Dziękuję Wam za zaufanie. Naprawdę czułam się, jakbym była tam nie tylko z aparatem, ale też trochę „z Wami”.
Mam nadzieję, że zdjęcia wywołają uśmiech i że będziecie do nich wracać z takim samym błyskiem w oczach, jaki mieliście tej nocy. Życzę powodzenia na maturze!☘️

SZUKAM PAŃ 30+ DO SESJI KOBIECEJ 🥰Sesja kobieca to wyjątkowe doświadczenie, które pozwala zatrzymać kobiecość w pięknym,...
25/02/2026

SZUKAM PAŃ 30+ DO SESJI KOBIECEJ 🥰

Sesja kobieca to wyjątkowe doświadczenie, które pozwala zatrzymać kobiecość w pięknym, świetle 😌
To subtelne, eleganckie kadry podkreślające siłę, delikatność i autentyczność. Bez przesady i sztuczności, w spokojnej atmosferze, z dbałością o każdy detal i Twój komfort. To chwila tylko dla Ciebie.

Obecnie szukam kilku Pań 30+ do udziału w takiej sesji.
Wykonam zdjęcia w bardzo atrakcyjnej cenie. Chcę stworzyć wyjątkowe, kobiece kadry pokazujące prawdziwe piękno 🤍

Na miejscu jest możliwość wykonania makijażu 💄

Jeśli marzy Ci się taka sesja, ale trochę się boisz – spokojnie.
Poprowadzę Cię krok po kroku przez całe spotkanie. Podpowiem, jak stanąć, co zrobić z rękami, zadbam o atmosferę i Twoje poczucie swobody.

Warto spróbować i postawić pierwszy krok ❤️
Jeśli czujesz, że to dobry moment to napisz do mnie prywatnie 🤍

23/02/2026
🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀                      📍📩📣Panowie 🫵 🫵🫵🍰💐🥞Kwiaty i czekoladki z okazji  Dnia Kobiet to już były.  ..... ...
20/02/2026

🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀

📍📩📣Panowie 🫵 🫵🫵

🍰💐🥞Kwiaty i czekoladki z okazji Dnia Kobiet to już były. ..... ,,🍩☕🍰

Mamy za to inny oryginalny pomysł 😍 📸 ♥️

♥️W ten wyjątkowy dzień zabierz swoją ukochaną Damę 8️⃣ marca na indywidualną, kobiecą sesję zdjęciową do naszej Agroturystki Jak Makiem Zasiał 📷
Sesję poprowadzi niezwykle uzdolniona pani fotograf Klaudia Karczmarz ( ) specjalizująca się w fotografii portretowej, ale nie tylko.
W naszych rustykalnych przestrzeniach stworzy mobilne studio, dzięki czemu zdjęcia będą miały najwyższą jakość.
Każda z pań za to będzie miała w tym dniu swój moment.
Pani Klaudia wraz z panią makijażystką 🎨 przygotują, podpowiedzą pozy, ustawienie dłoni, sylwetki i spojrzenia.
W trakcie sesji wykonanych zostanie około 30 zdjęć, z czego każda z Pań wybierze 3 ujęcia, które najbardziej się jej podobają-dopiero te wybrane zdjęcia poddane zostaną profesjonalnej obróbce i retuszowi. Zdjęcia zostaną przesłane na podany adres mailowy.
Koszt sesji zdjęciowej wyniesie : 350 zł od każdej z Pań.
Aby sesja mogła się odbyć wymagana jest obecność 4 Pań .
Wszelkie informację oraz wpłaty na sesje są udostępniane pod nr telefonu gospodyni Agroturystki Sabiny : ☎️603 64 35 59.
Na zgłoszenia czekamy do 26 lutego.
Do miłego usłyszenia i zobaczenia ...

🌺🌸🌺🌸🌺🌸🌺🌸🌺🌸🌺🌸🌺🌸🌺🌸🌺🌸
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️

17/02/2026

Czasem naprawdę warto zrobić coś tylko dla siebie 🤍

Dodaję Wam kawałek z sesji. Od momentu, kiedy zaczynamy od makijażu niesamowitej , aż po te pierwsze kadry przed obiektywem. I za każdym razem myślę to samo… to jest niesamowite przeżycie.

Ten moment, kiedy siadasz spokojnie na krześle. Ktoś zajmuje się Tobą. Delikatny makijaż podkreśla to, co już w Tobie piękne. Patrzysz w lustro i nagle widzisz siebie trochę inaczej. Pewniej. Czulej.

A potem wchodzisz na plan. I dzieje się magia 🧡

Ostatnio robiłam sesję z dziadkami i… za każdym razem to mnie zatrzymuje.Obok siebie dwa pokolenia.Te same oczy. Ten sam...
12/02/2026

Ostatnio robiłam sesję z dziadkami i… za każdym razem to mnie zatrzymuje.

Obok siebie dwa pokolenia.
Te same oczy. Ten sam uśmiech. Inna historia. 🤍

Na zdjęciach widać więź, czułość… Takie sesje pięknie pokazują zestawienie pokoleń
i zostają z Wami na lata w albumie, na ścianie, w ramce, do której będzie się wracać.

Walentynki już naprawdę za chwilę… ❤️Nie odkładajcie ich „na potem”. Nie zostawiajcie ich na wieczór przed telewizorem, ...
11/02/2026

Walentynki już naprawdę za chwilę… ❤️

Nie odkładajcie ich „na potem”. Nie zostawiajcie ich na wieczór przed telewizorem, z telefonem w ręku i myślą: „może za rok zrobimy coś więcej”.

To idealny moment, żeby popatrzeć sobie w oczy, zrobić coś nowego. Razem.

Wyjść ze swojej strefy komfortu.
Pośmiać się. Przytulić. Złapać za rękę.

Zapraszam Was bardzo do mojego studia na walentynkowe sesje dla par ❤️
Stwórzmy kadry, do których będziecie wracać latami. Takie, które będą przypominać nie tylko jak wyglądaliście… ale jak się przy sobie czuliście.

Bo wspomnienia to najpiękniejszy prezent. 🎁

Adres

Strzegomska
Swiebodzice
58-160

Telefon

+48530230977

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Klaudia Karczmarz Photography umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Klaudia Karczmarz Photography:

Udostępnij

Kategoria