14/06/2026
Czwarte urodziny obchodzi dzisiaj moje najwspanialsze zwierzątko! 🐻❄️❤️
Z tej okazji zebrałem kilka naszych wspólnych kadrow. Nie ma ich wiele, bo jak mawia przysłowie: "szewc w dziurawych butach chodzi" tak samo ja jako psi fotograf, ledwo uzbierałem kilka wspólnych fotografii z własnym pieskiem..😜
Ale najważniejsze że mamy mnóstwo wspólnie spędzonych chwil, bo gdzie nie jade, tam jest zawsze Chmurka.
Idealna towarzyszka na kazda okazje🤍