20/02/2026
Walentynki to nie tylko kwiaty i kolacja przy świecach 🌹 To przede wszystkim czas dla siebie – zatrzymanie się na chwilę i spojrzenie sobie w oczy tak, jak na początku znajomości.
Sesje par w takim dniu mają w sobie coś wyjątkowego. W luźnej, swobodnej atmosferze, bez presji i sztucznego pozowania, dzieją się prawdziwe cuda. Śmiech, czułe gesty, spojrzenia pełne ciepła – to właśnie te małe momenty tworzą najpiękniejsze kadry. Bo najlepsze zdjęcia powstają wtedy, kiedy po prostu jesteście sobą 🤍
Ewelina i Mariusz wrócili do mnie po naszej sesji świątecznej, więc spotkaliśmy się już jak "starzy znajomi" ;D Było dużo śmiechu, luzu i totalnej swobody – a to przepis na naturalne, pełne emocji fotografie. Uwielbiam takie powroty! To dla mnie ogromna radość móc towarzyszyć Wam w kolejnych rozdziałach Waszej historii.
Ewelina szykuje coś nowego w mieście (już niedługo! ✨), to oczywiście wykorzystaliśmy okazję i zrobiliśmy też kilka ujęć na stronę. Kobieca siła, pasja i miłość – wszystko w jednym miejscu!
Bo przecież:
„Miłość nie polega na tym, aby patrzeć na siebie nawzajem, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku.” ❤️
Dbajcie o swoje wspomnienia. Róbcie sobie zdjęcia. Świętujcie codzienność. Za kilka lat to właśnie te kadry będą najpiękniejszym powrotem do chwil, które dziś wydają się zwyczajne ✨
P.s!! jutro zwolnil mi sie termin na 14:50 na sesje !!! MOŻE ktoś akurat ma wolne i chetnie wpadnie? Cena promocyjna ! Zapraszam !!!:))))